Czytam
Stół okrągły dębowy
stolik z litego drewna dębwego

Stół okrągły dębowy

Idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie nowoczesny wystrój wnętrz, które nie chcą rezygnować przy tym z pewnego rodzaju „ciepła” emanującego od drewnianych mebli, będzie prezentowany tutaj stolik z litego drewna dębowego. Stolik zyskuje nowoczesnego charakteru, dzięki stylowej nodze ze stali nierdzewnej w jasnym i chłodnym odcieniu.

  • stolik z litego drewna dębwego
  • stół na nodze ze stali nierdzewnej

Właściwości drewna dębowego

Prezentowany okrągły stół dębowy posiada blat, który w całości wykonany został w litym drewnie dębowym. Piękne i ciekawe usłojenie drewna dębowego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że drewno dębowe uchodzi za surowiec cieszący się największym uznaniem w branży meblarskiej.  Posiada ono bowiem bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, a zanurzone w wodzie nie traci niczego na swojej trwałości. Co więcej, jest mało podatne na skręcanie, nie „pracuje”, tzn. nie rozszerza się i nie kurczy.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ten przykładowy stół okrągły dębowy może zostać wykonany również  w drewnie  bukowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wyboru innej nogi stołowej znajdującej się w naszym wzorniku.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D