Czytam
Meble dębowe do salonu Queen

Realizacje: Meble dębowe do salonu Queen

komoda drewniana jasna 23

Meble dębowe z tej realizacji są wykonane na wzór mebli z kolekcji Queen.

Charakterystyczną cechą mebli z tej kolekcji jest szeroka rama okalająca mebel od jego frontu. Meble te nie posiadają też żadnych nóżek, tylko stoją na niewielkim, pięciocentymetrowym, cokole, który dodatkowo jest lekko schowany wgłąb mebla. Sprawia to wrażenie jego niewidoczności, a zarazem nadaje meblu lekkości. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest to, że nie ma miejsca pod meblem na kurz – więc jest wygodniejsze w eksploatacji.

Komoda na Wymiar – Funkcjonalność i Uroda

Zamówienie mebli na wymiar to możliwość dostosowania każdego detalu do swoich potrzeb. Wybierz rozmiar, ilość szuflad i drzwi, uchwyty lub ich brak, sposób otwierania szuflad, nóżki i inne elementy dekoracyjne. Do tego dołóz wybór rodzaju drewna , wybarwienie i stwórz swój wymarzony mebel. Komody na wymiar są nie tylko praktyczne, ale także pełnią funkcję estetycznego elementu dekoracyjnego w Twoim salonie.

Meble na wymiar – harmonia i autentyczność

Meble na zamówienie z drewna litego to nie tylko wybór stylu, to inwestycja w autentyczną harmonię i trwałość. Odkryj piękno natury w swoim salonie – zamów meble na wymiar i uczyń swoją przestrzeń wyjątkową już dziś!