Czytam
Chusteczki do czyszczenia i pielęgnacji

Chusteczki do czyszczenia i pielęgnacji

chusteczki czyszczące

Firma Edar poleca : Chusteczki do czyszczenia i pielęgnacji, aby twoja tapicerka skórzana nabrała odporności i pięknego wyglądu .

Do skór naturalnych i ekologicznych oraz na bazie lanoliny .

Stosowanie : Należy stosować regularnie do czyszczenia, konserwacji i zabezpieczenia skóry

chusteczki czyszczące

Zalecenia : W celu sprawdzenia należy wykonać próbę na niewielkiej części . Używać zgodnie z przeznaczeniem . Bardzo ważne jest to iż nie używa się go do pielęgnacji ciała . Nie należy przechowywać go w pobliżu źródeł ciepła. Nie wrzucać do wc . Należy zużyć do 10 lat od daty produkcji wydrukowanej na opakowaniu .

Środki ostrożności : S2 należy chronić przed dziećmi .  Unikać jakiegokolwiek kontaktu z oczami , ramionami czy podrażnioną skórą . S26 Zanieczyszczone oczy należy przemyć i to natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza . Radzimy używać rękawic w przypadku gdy nasza skóra jest wrażliwa lub w wypadku przedłużonego używania .

Zawartość : Benzisothiazolinone , methylisothiazoline . Substancja zapachowa . Niejonowe środki powierzchniowo czynne <5% .

Chusteczki do czyszczenia i pielęgnacji są stworzone do tego aby dbać o nasze skórzane tapicerki ale nie tylko , są one odpowiednie do skórzanych i ekologicznych butów i ubrań oraz torebek.

Cena za preparat to : 34 zł