Czytam
Na co zwrócić uwagę zamawiając biurko na wymiar

Na co zwrócić uwagę zamawiając biurko na wymiar

komoda_pirsh 14

Biurko drewniane produkowane dla Ciebie!

Biurko nastolatka z drewna bukowego z czarnymi szufladami

Dopasowanie biurka drewnianego robionego na miarę do Twoich potrzeb i preferencji może być dość trudne, ale warto poświęcić czas i energię, aby mieć biurko drewniane, które będzie idealnie pasować do Twojego stylu pracy i pomieszczenia. Biurko na wymiar to luksus, na który Cię stać!

Oto kilka wskazówek, na co zwrócić uwagę przy wyborze i dopasowaniu biurka drewnianego na wymiar:

 1. Rozmiar i wymiary: Pierwszą rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę, to rozmiar i wymiary biurka. Musisz wiedzieć, jak dużo miejsca potrzebujesz do pracy oraz jakie są wymiary pomieszczenia, w którym biurko będzie stało. Biurko powinno być na tyle duże, aby pomieścić sprzęt, na którym pracujesz, ale nie powinno też zdominować całego pomieszczenia, chyba, że jest ono przeznaczone tylko do pracy przy biurku.
 2. Styl i design: Biurko drewniane może mieć różne style i design. Można wybrać klasyczne biurko z prostymi liniami, ozdobnymi frezami lub bardziej nowoczesne proste. Można na przykład wybrać biurko sterowane elektrycznie, z podnoszonym blatem do pracy w pozycji stojącej.
 3. Zwróć uwagę także na to, jakie kolory i materiały są użyte do wystroju wnętrza, aby biurko pasowało do reszty pomieszczenia. Biurko produkowane na zamówienie można dopasować do innych elementów wyposażenia wręcz idealnie.
 4. Funkcjonalność: Biurko powinno być funkcjonalne i mieć odpowiednie miejsca na komputer, laptop, kable i urządzenia, takie jak klawiatura, mysz, monitor, itp. Można też rozważyć dodanie półek, szuflad lub innych elementów do przechowywania.
 5. Ergonomia: Biurko powinno być dostosowane do Twojego wzrostu i poziomu komfortu. Upewnij się, że blat biurka jest na odpowiedniej wysokości, aby uniknąć bólu pleców lub szyi. Możesz także zastanowić się nad możliwością regulacji wysokości blatu, co jest szczególnie przydatne, gdy z biurka korzysta więcej osób, np. także dzieci.
 6. Materiały: Wybierz drewno, które odpowiada Twoim potrzebom i stylowi pomieszczenia. Można wybrać z pośród wielu gatunków litego drewna.

Biurko z drewna litego – jaki rodzaj drewna?

Wybór rodzaju drewna na biurko drewniane zależy od Twoich preferencji i potrzeb, a także od budżetu. Oto kilka popularnych rodzajów drewna, które są przez nas używane do produkcji biurek:

 • Dąb: Dąb to jedno z najczęściej wybieranych drewno na biurka drewniane z litego drewna ze względu na swoją trwałość i twardość. Jest odporny na zarysowania i uszkodzenia, co czyni go idealnym do użytku w biurze.
 • Jesion: Jesion to gęste, twarde drewno o jasnej kolorystyce i lekko falistej fakturze. Jest odporny na zarysowania i uszkodzenia, co czyni go dobrym wyborem na biurka.
 • Orzech: Orzech to ciemniejsze drewno o bogatej, ciepłej kolorystyce. Jest trwały i odporny na zarysowania, a jego gęsta faktura czyni go idealnym do użytku w biurze.
 • Mahoń: Mahoń to egzotyczne drewno o bogatej, czerwonej kolorystyce. Jest bardzo trwałe i odporność na zarysowania, a jego elegancki wygląd czyni go popularnym wyborem na ekskluzywne biurka.
 • Buk: Jesion to gęste, twarde drewno o jasnej kolorystyce i gładkiej fakturze. Jest odporny na zarysowania i uszkodzenia, co czyni go dobrym wyborem na biurka. Bardzo ładnie się wybarwia, co czyni go materiałem bardzo uniwersalnym

7.Budżet: Ostatecznie, musisz uwzględnić swój budżet i znaleźć biurko, które jest w Twoim zakresie cenowym.

Biurko na wymiar może być droższe niż gotowe biurko, ale warto zainwestować w coś, co będzie idealnie pasować do Twojego pomieszczenia i potrzeb.

Biurko na wymiar to rzecz której potrzebujesz!

biuro rustykalne

Podsumowując, wybór drewna na biurko zależy od Twoich preferencji i potrzeb, a także od budżetu. Drewno egzotyczne ma wysoką cenę, dąb i jesion średnia półka cenowa, a najtaniej wychodzi drewno bukowe.