Czytam
Zmywacz wosku ekstra mocny
mocny zmywacz

Firam Edar poleca : Zmywacz wosku ekstra mocny . Usuwa stare warstwy wosku i gruntownie czyści drewno.

  • mocny zmywacz

Bez rozpuszczania w wodzie : całkowicie usuwa stare warstwy różnego rodzaju wosku, w szczególności : naturalnych, mieszanych, mikrokrystalicznych, past parafinowych.

– Natomiast w roztworze wodnym czyści powierzchnie zawoskowane bez całkowitego usuwania wosku.

– Zawiera naturalne mydło na bazie oleju drzewnego : nie wysusza drewna.

– Nadaje się doskonale do czyszczenia bardzo brudnego drewna lakierowanego .

Sposób użycia:

-Całkowite zmywanie : Pracować stopniowo po małych fragmentach. Nałożyć produkt na drewno pędzlem, dobrze zwilżając podłoże. Zaleca się szorować twardą szczotką lub wełną stalową nr2, pozostawiając na kilka minut. Usunąć rozpuszczony wosk wilgotną, często płukaną gąbką lub ścierką oraz pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

-Czyszczenie wosku: Należy rozpuścić Zmywacz z wodą w proporcji 1:1 oraz postępować jak przy całkowitym zmywaniu .

-Czyszczenie bardzo brudnego lakierowanego drewna: Zwilżyć Zmywaczem wilgotna gąbkę , czyścić mocno trąc, w wypadku jeżeli jest to konieczne . Potem usuwamy rozpuszczony brud wilgotną gąbką i wycieramy do sucha .

Zalecania : Nie należy stosować środek w żadnym wypadku na plastik , kauczuk lub w razie przeciwwskazań producenta podłoża . Należy zużyć w ciągu 10 lat od daty produkcji wydrukowanej na opakowaniu .

Skład preparatu: Mydło, substancje powierzchniowo czynne niejonowe: mniej niż 5%. Węglowodory aromatyczne:15% lub więcej, lecz nie mniej niż 30% . Węglowodory alifatyczne:30%i więcej. Substancje zapachowe.

Zmywacz wosku ekstra mocny jest doskonały do zabrudzeń i usuwania nadmiaru wosku alby nasze meble prezentowały się wyśmienicie  . Cena za produkt to : 52 zł / szt .

W trosce o meble naszych klientów firma Edar poleca również inne środki do pielęgnacji i czyszczenia mebli drewnianych , aby cieszyły się one wspaniałym wyglądem oraz służyły przez wiele, wiele lat w Państwa domach .