Czytam
Witryny drewniane 6D2S
witryna z przeszklonymi drzwiami

Witryny drewniane

Witryny drewniane Madras  6D3S charakteryzują się bardzo dużą pojemnością, oraz charakterystyczną ramą. Bardzo ważną cechą witryn drewnianych z kolekcji Madras jest to, że zarówno do mocowania szafek jak i szuflad użyte zostały niezawodne prowadnice i zawiasy marki blum, które sprawiają, że każda, nawet najbardziej przeciążona szuflada otwierać się będzie z niezwykłą lekkością i swobodą 

Właściwości drewna bukowego

Witryny drewniane Madras 6D3S w całości powstały z litego drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne.

  • witryna z przeszklonymi drzwiami

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Warto zwrócić uwagę na szklane szybki wstawione do drzwi górnych półek, które wedle gustu klienta mogą zostać zastąpione szkłem o mlecznej barwie, bądź litym drewnem, na wzór drzwi znajdujących się w dolnych półkach. Zostawiamy naszym klientom również całkowitą dowolność w kwestii wyboru zarówno rodzaju drewna ( firma EDAR do produkcji mebli używa orzecha amerykańskiego, drewna bukowego i dębowego), jego wybarwienia i wykończenia ( woskiem lub lakierem ). Informacje dotyczące rodzaju wybarwienia drewna znajdują się we WZORNIKU zamieszczonym na stronie internetowej firmy EDAR. Ze specyfiką lakieru i wosku można zapoznać przy pomocy zakładki z nazwą BAZA WIEDZY. W większości przypadków do produkcji mebli firma EDAR używa klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z Państwa życzeniem, za dodatkową opłatą możemy wykonać je również z klejonki parkietowej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wszystkich mebli przynależących do kolekcji Madras, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie znajdują się fotografie mebli wykonanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.