Reading
Witryny drewniane 6D2S
witryna z przeszklonymi drzwiami

Witryny drewniane

Witryny drewniane Madras  6D3S charakteryzują się bardzo dużą pojemnością, oraz charakterystyczną ramą. Bardzo ważną cechą witryn drewnianych z kolekcji Madras jest to, że zarówno do mocowania szafek jak i szuflad użyte zostały niezawodne prowadnice i zawiasy marki blum, które sprawiają, że każda, nawet najbardziej przeciążona szuflada otwierać się będzie z niezwykłą lekkością i swobodą 

Właściwości drewna bukowego

Witryny drewniane Madras 6D3S w całości powstały z litego drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Warto zwrócić uwagę na szklane szybki wstawione do drzwi górnych półek, które wedle gustu klienta mogą zostać zastąpione szkłem o mlecznej barwie, bądź litym drewnem, na wzór drzwi znajdujących się w dolnych półkach. Zostawiamy naszym klientom również całkowitą dowolność w kwestii wyboru zarówno rodzaju drewna ( firma EDAR do produkcji mebli używa orzecha amerykańskiego, drewna bukowego i dębowego), jego wybarwienia i wykończenia ( woskiem lub lakierem ). Informacje dotyczące rodzaju wybarwienia drewna znajdują się we WZORNIKU zamieszczonym na stronie internetowej firmy EDAR. Ze specyfiką lakieru i wosku można zapoznać przy pomocy zakładki z nazwą BAZA WIEDZY. W większości przypadków do produkcji mebli firma EDAR używa klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z Państwa życzeniem, za dodatkową opłatą możemy wykonać je również z klejonki parkietowej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wszystkich mebli przynależących do kolekcji Madras, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie znajdują się fotografie mebli wykonanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.

Architektów, designerów i projektantów zachęcamy do zapoznania się z modelami 3D oraz projektami 2D naszych stołów, krzeseł i mebli, które można pobrać tutaj: MODELE 3D, PROJEKTY 2D.

More Stories
komoda z litego drewna
Komoda lite drewno