Czytam
Witryny drewniane bukowe, dębowe
komoda lite drewno bukowe
komoda lite drewno bukowe

Prezentowane witryny drewniane powstały w pięknym naturalnym litym drewnie i to jest ich największym atutem. Ich nowoczesny wygląd sprawi, ze z łatwością wpasuje się w każde wnętrze, a nienachalne wzornictwo, pozwoli na uwydatnienie pięknego rysunku naturalnego drewna. Meble z litego drewna cieszą się wśród osób urządzających swoje mieszkania i domy coraz  większą popularnością. Uwielbiamy je za to, że prezentują się niezwykle elegancko, szlachetnie, niepowtarzalnie i mają charakterystyczny zapach. Ich trwałość i ponadczasowe piękno, to duży atut dla osób, które podchodzą z rozwagą do zakupu wyposażenia wnętrz.

  • Salon, Meble bielone bukowe
  • komoda lite drewno bukowe

Produkujemy meble na wymiar!

U nas możesz wybrać rodzaj drewna, jego wybarwienie, wzór mebla, sposób otwierania ilość szuflad i drzwi, rodzaj przeszklenia i wiele innych elementów, by spersonalizować swoje meble. Meble produkujemy dopiero po ustaleniu wszystkich szczegółów zamówienia.

Cennik witryn drewnianych

Witryna niska podwójnaDrewno bukoweDrewno dębowe / jesionoweorzech amerykański
s120 w140 g413360zł5300zł8300zł

Wszystkie zawiasy i szuflady zamontowane zostały przy pomocy niezawodnych zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że wszystkie drzwi i szuflady otwierają się z niebywałą lekkością, bez zbędnego hałasu.

Produkujemy meble drewniane na wymiar

Meble drewniane dostępne są w dwóch wariantach wykończenia powierzchni: olejowosk oraz lakier. Pierwszy sposób charakteryzuje się bardzo naturalnym wyglądem, wyczuwalna jest naturalna faktura drewna, na powierzchni mebla nie powstaje tzw. film lakierniczy. Pielęgnacja zarówno tych woskowanych jak i lakierowanych jest bardzo podobna. Należy czyścić je suchą, delikatnie zwilżoną w wodzie ściereczką, która będzie miękka. Szorstka mogłaby zarysować mebel.  Meble zabezpieczone olejowoskiem należy co jakiś czas pokryć  olejem ponownie, warto robić to co kilka miesięcy, by meble zachowały naturalny wygląd.