Reading
Witryny drewniane bukowe
komoda lite drewno

Witryny drewniane bukowe

Prezentowane witryny drewniane bukowe powstały w pięknym naturalnym odcieniu litego twardzielowego drewna bukowego. Ich nowoczesny wygląd sprawi, ze z łatwością wpasuje się w każde wnętrze. Wszystkie zawiasy i szuflady zamontowane zostały przy pomocy niezawodnych zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że wszystkie drzwi i szuflady otwierają się z niebywałą lekkością, bez zbędnego hałasu.

Wymiary:

  • Głębokość:  41,00 cm
  • Wysokość:  140,00 cm
  • Szerokość:  120,00 cm

Właściwości twardzielowego drewna bukowego

Prezentowane witryny drewniane bukowe w całości wykonane zostały z twardzielowego drewna bukowego. Ciekawą właściwością tego surowca jest charakterystyczna barwa słoi o czerwonej, bądź czerwono – brązowej barwie, która sprawia, ze surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczne elementy dekoracyjne

Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów

Wedle Państwa życzenia przeźroczyste szyby drewnianej witryny bukowej zastąpić możemy szkłem o mlecznej barwie. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w kwestii wybory rodzaju drewna (w firmie EDAR do produkcji mebli używa się orzecha amerykańskiego, drewna bukowego oraz dębowego), jego wybarwienia oraz wykończenia ( woskiem lub lakierem ). Wszelkie informacje dotyczące wybarwienia drewna odnajdą Państwo w naszym WZORNIKU. By zapoznać się ze specyfiką lakieru i wosku należy skierować się ku zakładce pod nazwą BAZA WIEDZY.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji Madras, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można zdjęcia przedstawiające meble wykonane zgodnie z życzeniami naszych klientów.

Architektów, projektantów i designerów zachęcamy do zapoznania się z projektami 2D oraz modelami 3D naszych krzeseł, stołów i mebli, które można pobrać tutaj: PROJEKTY 2D, MODELE 3D.

More Stories
żeliwna podstawa
Żeliwne podstawy