Reading
Witryny drewniane bukowe
komplet mebli drewnianych

Witryny drewniane bukowe

Prezentowane witryny drewniane bukowe posiadają drzwiczki wypełnione  przeźroczystymi szybkami. Meble te dzięki swemu klasycznemu kształtowi z pewnością staną  się ciekawą ozdobą każdego pomieszczenia. Firma EDAR przy montowaniu drzwi i zawiasów używa niezawodnych prowadnic i zawiasów marki blum, które sprawiają, że wszystkie drzwi otwierają się z niebywałą lekkością, bez zbędnego hałasu.

Wymiary:

  • Głębokość:  41,00 cm
  • Wysokość:  190,00 cm
  • Szerokość:  56,00 cm

Właściwości drewna bukowego

Witryny drewniane bukowe w całości powstały w litym drewnie bukowym. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Witryny drewniane bukowe posiadają drzwi wypełnione przeźroczystymi szybami, które wedle Państwa upodobań, mogą zostać zastąpione szkłem o mlecznej barwie. Pozostawiamy naszym klientom całkowitą dowolność w kwestii wyboru zarówno rodzaju drewna, jego koloru oraz sposobu wykończenia ( woskiem lub lakierem ). Informacje dotyczące rodzaju drewna oraz jego wybarwienia, odnaleźć można we WZORNIKU znajdującym się na stronie internetowej firmy EDAR. W celu zapoznania się ze specyfiką wosku i lakieru należy odnaleźć zakładkę o nazwie BAZA WIEDZY. W większości przypadków do produkcji mebli firma EDAR wykorzystuje klejonkę parkietową, jednakże zgodnie z Państwa życzeniem, za dodatkową opłatą do produkcji mebli możemy użyć litych lameli.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji Madras jak również do odwiedzenia zakładki z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można przykłady mebli wykonanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.

Architektów, designerów i projektantów zachęcamy do zapoznania się z modelami 3D oraz projektami 2D naszych stołów, krzeseł i mebli, które można pobrać tutaj: MODELE 3D, PROJEKTY 2D.

 

 

More Stories
donica na kwiaty
Donica z drewna bukowego