Reading
Witryny buk Madryt
witryna lite drzewo

Witryny buk Madryt

Witryny buk z rodziny Madryt posiadają przeszklone drzwi frontowe. Meble z kolekcji Madryt są wytwarzane z drewna o grubości 2 – 2,5 cm. Drzwi posiadają tradycyjne uchwyty, dzięki którym bez problemy otwieramy i zamykamy drzwi od szafy. Wybrane półki – drewniane, lub szklane tworzą dodatkową ozdobę. Przeszklenia w drzwiach mogą być matowe bądź przeźroczyste. Drzwi witryny przymocowane zostały przy pomocy zawiasów marki blum.

Wymiary:

  • Głębokość:  30,00 cm
  • Wysokość:  190,00 cm
  • Szerokość:  70,00 cm

Właściwości drewna bukowego

Witryny buk w całości wykonana została w litym drewnie bukowym. Surowiec ten odznacza się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne, dlatego też produkowane z niego meble cechują się odpornością uszkodzenia do których może dojść podczas długiego użytkowania mebli drewnianych.

Staramy się spełnić wszystkie życzenia naszych klientów

W większości przypadków produkowane przez nas meble powstają przy użyciu klejonki parkietowej, jednakże za dodatkową opłatą do produkcji wykorzystać możemy lite lamele. Pozostawiamy naszym klientom całkowitą dowolność w zakresie wyboru rodzaju drewna ( przy produkcji mebli używamy litego drewna dębowego, bukowego oraz orzecha amerykańskiego), jego wybarwienia oraz wykończenia ( woskiem lub lakierem). Informacje dotyczące wybarwienia drewna odnaleźć można we WZORNIKU znajdującym się na stronie internetowej firmy EDAR. By uzyskać informacje związane z rodzajami wykończenia mebli, należy skierować się do zakładki z nazwą BAZA WIEDZY.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji Madryt, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można przykłady mebli wyprodukowanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.

Designerów, architektów oraz projektantów zachęcamy do zapoznania się z modelami 3D i projektami 2D naszych stołów, krzeseł i mebli. Zarówno projekty jak i modele można pobrać tutaj: MODELE 3D, PROJEKTY 2D.

More Stories
stolik kawowy z szufladką
Stolik kawowy z szufladką S5