Czytam
Witryna z drewna
witryna z przeszklonymi drzwiczkami

Witryna z drewna posiada przeszklone drzwi oraz szereg pojemnych i praktycznych szuflad zamocowanych za pomocą niezawodnych prowadnic marki blum, które to sprawiają, że nawet najbardziej obciążona szuflada otwierać się będzie z niebywałą lekkością i swobodą bez zbędnego hałasu. Dodatkową ozdobą  prezentowanej witryny drewnianej są filunki, dzięki czemu witryna wystylizowana została na mebel z początku XX wieku.

  • witryna z frezem
  • witryna z przeszklonymi drzwiczkami

Wymiary:

  • Długość: 180 cm
  • Wysokość: 130 cm
  • Głębokość: 50 cm

Właściwości drewna bukowego

Witryna z drewna w całości powstała w litym drewnie bukowym. Surowiec ten posiada bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, dzięki czemu wykonane z niego meble odznaczają się dużą wytrzymałością na różnego rodzaju urazy mechaniczne, do których może dojść podczas długiego użytkowania mebli drewnianych.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów.

W większości przypadków do produkcji mebli używamy klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z Państwa życzeniem, za dodatkową opłatą możemy użyć litych lameli. Pozostawiamy naszym klientom również całkowitą dowolność w zakresie wyboru rodzaju drewna, jego wybarwienia oraz wykończenia ( woskiem lub lakierem ). Informacje dotyczące rodzaju drewna i jego wybarwienia odnaleźć można we WZORNIKU znajdującym się na stronie internetowej firmy EDAR. By zapoznać się ze specyfiką wosku i lakieru należy odnaleźć zakładkę z nazwą BAZA WIEDZY.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie znajdują się fotografie mebli wykonanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.