Czytam
Witryna Queen
witryna dąb kolor palisandera
witryna dąb kolor palisander

Nowoczesna witryna Queen , która jest połączeniem klasyki dokładności wykonania z nowoczesnym prostym wzornictwem. Podzielona na dwie przegrody , posiadająca szklane półki , dodaje wydźwięku wystawionym w niej rzeczom. Wykonana z naturalnego drewna zapewni trwałość i wspaniale łączy się z oszklonymi częściami kondygnacji . Ten przepiękny mebel wspaniale wpasuje się w każdy salon i spowoduje zachwyt nie tylko domowników ale również osób odwiedzających pomieszczenie, w którym się znajduje .

  • witryna lity dąb
  • witryna dąb kolor palisandera
  • drewniana witryna
  • drewniana witryna

Przedstawiamy cennik witryny podwójnej Queen

Witryna Queen 2d2sDrewno bukoweDrewno dębowe/ jesionoweOrzech amerykański
szer 140cm wys 130cm głęb 40cm3720 zł.4830 zł.6720 zł.

Piękne i ciekawe usłojenie drewna litego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Meble drewniane nie potrzebują ozdobników, pięknie prezentują się wraz z dużymi przeszkleniami.

Witryny drewniane na wymiar

Wszystkie meble także witryny Queen wykonujemy na zamówienie, w dowolnych wymiarach, kolorach, rodzaju drewna oraz konfiguracjach drzwi i szuflad i wielkościach szyb . Wszystko to sprawia, że meble są niepowtarzalne i wyjątkowe. Stwarzają indywidualny klimat we wnętrzach domów i mieszkań naszych klientów.