Reading
Witryna przeszklone drzwi
witryna z litego drewna

Witryna przeszklone drzwi

Witryna przeszklone drzwi przynależy do kolekcji Almera. Mebel ten charakteryzuje się wypełnionymi przeźroczystym szkłem drzwiami oraz dwoma pojemnymi szufladami. Solidny i elegancki mebel z pewnością wpasuje się w każde klasyczne wnętrze. Warto zwrócić również uwagę na zawiasy i prowadnice, elementy te bowiem często zostają pomijane przy decyzji dotyczącej zakupu mebli, tymczasem odgrywają one dość istotną rolę. Firma EDAR wszystkie drzwi i szuflady montuje przy pomocy niezawodnych prowadnic marki blum, dzięki którym szuflady otwierają się w niezwykle delikatny i lekki sposób, bez zbędnego hałasu.

Wymiary:

  • Głębokość:  36,00 cm
  • Wysokość:  195,00 cm
  • Szerokość:  92,00 cm

Właściwości drewna bukowego

Witryna przeszklone drzwi w całości wykonana została w litym drewnie bukowym. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Drzwi witryny wypełnione zostały przeźroczystymi szybami, godnie z wolą klienta wypełnione zostać mogą szkłem o jasne, mlecznej barwie. W Większości przypadków do produkcji mebli firma EDAR używa klejonki parkietowej, jednakże za dodatkową opłatą wykorzystać możemy lite lamele. Pozostawiamy naszym klientom również całkowitą dowolność w kwestii wyboru rodzaju drewna ( produkujemy meble z litego drewna dębowego, bukowego i orzecha amerykańskiego), jego wybarwienia i wykończenia ( woskiem lub lakierem). Informacje dotyczące wybarwienia drewna odnaleźć można we WZORNIKU znajdującym się na stronie internetowej firmy EDAR. By zapoznać się ze specyfiką wosku i lakieru należy zapoznać się z zawartością zakładki o nazwie BAZA WIEDZY.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wszystkich mebli przynależących do kolekcji Almera, jak również do zapoznania się z REALIZACJAMI, w których znajdują się przykłady mebli wykonanych zgodnie z życzeniem naszych klientów.

Architektów, designerów i projektantów zachęcamy do zapoznania się z projektami 2D oraz modelami 3D naszych stołów, krzeseł i mebli, które można pobrać tutaj: PROJEKTY 2D, MODELE 3D.

More Stories
krzesła do restauracji i hoteli
Krzesła sztaplowane