Czytam
Witryna pojedyncza Queen
Witryna z drewna orzechowego
Witryna z drewna orzechowego

Witryna pojedyncza Queen – to mebel który idealnie dopasuje się do każdego salonu. Jej prosty design pozwala nadać rangę eksponowanym pięknym przedmiotom, które chcieliśmy umieścić w witrynie. Piękna i praktyczna witryna w salonie jest marzeniem wielu osób. Na szczęście jest ono łatwe do spełnienia, z pomocą firmy Edar, gdzie zamówisz witrynę dopasowaną do swoich wyobrażeń, skrojoną na miarę. 

  • Witryna z drewna orzechowego
  • Witryna z drewna z szufladą
  • witryny, rysunki
  • witryny

Prezentowana itryna drewniana składa się z dwóch kondygnacji . Górna część posiada szklane drzwi oddające elegancję i delikatność poprzez to, że nie posiadają one drewnianej ramy wokoło szyby , lecz górną i dolną listwę z drewna z których są zamontowane zawiasy . Dzięki temu rozwiązaniu szyba jest znacznie szersza niż w tradycyjnych witrynach i znacznie lepiej reprezentują się wszelkie skarby naszego domostwa , które chcemy wyeksponować . Jest to połączenie delikatności , gracji , tradycji a zarazem dzięki  nowoczesnym dopasowaniom , można wnieść do salonu nowe tchnienie życia .

Cennik witryn drewnianych pojedynczych Queeen

Wymiar mebla
szerokość/ wysokość /głębokość
drewno bukowe drewno dębowe/jesionoweOrzech amerykański
70/190/41 dwoje drzwi3200zł4320 zł6340 zł
70/190/41 dwoje drzwi
i szuflada pomiędzy nimi
3600 zł4800 zł7200 zł

Zdjęcia realizacji mebli z witryną Queen

  • meble dębowe salon
  • witryna-dębowa-pojedyncza
  • witryna orzech amerykański
  • witryna z drewna bukowego
  • witryna dębowa pojedyncza
  • witryna pojedyncza dębowa

Firma Edar dostosowuje się do wymagań swoich klientów .

Edar specjalizuje się w produkcji mebli według indywidualnych projektów dla Klientów. Meble, które prezentujemy na stronie  są tylko przykładami , aby łatwiej było sprecyzować pomysł na wymarzony mebel i móc zaprojektować go zgodnie z życzeniem Klienta. Zakup mebli to jeden z tych wydatków, które planowo mają wystarczyć na długie lata. Meble powinny być zatem wykonane z trwałych materiałów, z dbałością o najmniejsze szczegóły, muszą być solidne i wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu w czystości. Poza tym, powinny cechować się pięknym wyglądem, ponieważ prócz codziennej eksploatacji będą wystawione na ogląd nie tylko domowników, ale również naszych gości. 

Jeżeli trafiłeś do nas, jesteś tym szczęśliwcem, który może to wszystko otrzymać. Piękne solidne meble to właśnie nasza specjalność. Beż wahania dzwoń , pisz i korzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w produkcji mebli.