Witryna podwójna Queen

Witryna bukowa

Witryna podwójna Queen – prosta, elegancka konstrukcja nadaje meblu niepowtarzalnego smaku.

Za podwójnymi drzwiami szklanymi, do wyboru klienta półki szklane lub drewniane. Możemy również zamontować oświetlenie półek.

Szyby w drzwiach posiadają tylko górną i dolną listwę z drewna, w których zamontowane są zawiasy cicho domykające drzwi. Dzięki takiemu rozwiązaniu szyba jest szersza niż w tradycyjnych witrynach z pełną ramą drewnianą wokół szyby i można w witrynie lepiej prezentować piękne i cenne przedmioty. W dolnej części za drzwiami drewnianymi pomieścimy wiele potrzebnych rzeczy, które nie koniecznie chcemy, by ktoś oglądał.

W tym miejscu chcielibyśmy zwrócić uwagę, że firma Edar produkuje  meble według indywidualnych projektów. Meble , które prezentujemy są tylko przykładami mebli zaprojektowanymi w różnych stylach, by łatwiej było sprecyzować pomysł na wyjątkowy mebel i móc zaprojektować go tak, by spełniał wszystkie oczekiwania  Klienta.

Meble z kolekcji Queen mogą być zrobione ze wszystkich czterech gatunków drewna znajdujących się w produkcji w Edar.

Prezentowana witryna z drewna dębowego jest meblem na ekspozycji w naszym sklepie zakładowym w Zembrzycach. Jak na wszystkie meble z ekspozycji udzielamy dodatkowego 20% rabatu. Meble z ekspozycji są meblami w pierwszym gatunku, nie mają żadnych uszkodzeń. Drewno dębowe kolor naturalny woskowany, półki do wyboru- szklane lub drewniane.

Cena po rabacie 3099zł

Zobacz nasze poradniki: