Reading
Witryna podwójna Queen
witryna podwójna z drewna orzechowego
witryna podwójna z szufladami z drewna orzechowego

Witryna to mebel służący do przechowywania przedmiotów, którymi chcemy cieszyć oczy na co dzień, i którymi chcemy chwalić się przed naszymi gośćmi. Przeszklone witryny to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia salonu czy jadalni. Witryna jest nie tylko meblem eleganckim, ale powinna być przede wszystkim niezwykle funkcjonalnym i efektownym. Przeszklone drzwi witryny świetnie eksponują umieszczone w nich przedmioty, a jednocześnie chronią je przed kurzem i uszkodzeniami. Przechowywanie cennych dla nas przedmiotów w witrynie ułatwia utrzymywanie ich w czystości, chroni prze kurzem i innymi zabrudzeniami.

  • witryna z drewna orzechowego
  • witryna podwójna z drewna orzechowego
  • Witryna bukowa
  • Witryna drewniana
  • witryny, krzesła

Oferujemy Państwu witryna podwójna z kolekcji Queen – prosta, elegancka konstrukcja nadaje meblu niepowtarzalnego smaku. Witryna oprócz częsci przeszklonej posiada także dwoje drzwi drewnianych w dolnej części, gdzie możemy schować także rzeczy, które nie chcielibyśmy eksponować w naszym salonie. W opcji pomiędzy drzwiami mogą znaleźć się także szuflady.

Cennik komody drewnianej Queen

Przykładowe wymiary Wys. 190, szer.110, gł. 41 <cm>

Drewno Witryna dwoje drzwi przeszklonych i dwoje drewnianychwitryna z dodatkowymi
szufladami
Buk 2800zł3100zł
Dąb/ Jesion3650zł4100zł
Orzech amerykański4920zł5400zł

Za podwójnymi drzwiami szklanymi, do wyboru klienta półki szklane lub drewniane. Możemy również zamontować oświetlenie półek – zapytaj o cenę.

Szyby w drzwiach posiadają tylko górną i dolną listwę z drewna, w których zamontowane są zawiasy cicho domykające drzwi. Dzięki takiemu rozwiązaniu szyba jest szersza niż w tradycyjnych witrynach z pełną ramą drewnianą wokół szyby i można w witrynie lepiej prezentować piękne i cenne przedmioty. Możemy wykonać witrynę z szybą zamkniętą w pełnej ramie. Poniżej przykłady różnych realizacji.

  • witryna debowa queen

W tym miejscu chcielibyśmy zwrócić uwagę, że firma Edar produkuje  meble według indywidualnych projektów. Meble , które prezentujemy są tylko przykładami mebli zaprojektowanymi w różnych stylach, by łatwiej było sprecyzować pomysł na wyjątkowy mebel i móc zaprojektować go tak, by spełniał wszystkie oczekiwania  Klienta.

Meble z kolekcji Queen mogą być zrobione ze wszystkich gatunków drewna aktualnie dostępnych w produkcji w firmie Edar.