Czytam
Witryna narożna drewniana
Witryna narożna

Prezentowana witryna narożna  bukowa przynależy do „rodziny” mebli z kolekcji Madryt, których cechą charakterystyczną są fronty zewnętrzne. Meble te wykonane są z drzewa bukowego o grubości 2 cm . Witryna narożna bukowa posiada przeszklone drzwi, mogą zostać wypełnione również szybką w mlecznym odcieniu lub ozdobną. Można też zrezygnować z przeszklenia drzwi na rzecz drwi z pełnego litego drewna.

  • Witryna narożna
  • szafa drewniana

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowana witryna jak wszystkie produkowane przez nas meble posiada szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Produkujemy meble drewniane na wymiar

Zostawiamy naszym klientom całkowitą dowolność w kwestii zarówno wyboru rodzaju drewna ( meble produkujemy z drewna bukowego, dębowego, jesionowego oraz orzecha amerykańskiego ), jego wybarwienia i wykończenia ( woskiem lub lakierem ). By zapoznać się z dostępnymi rodzajami wybarwienia drewna należy odnaleźć zakładkę ze WZORNIKAMI. Informacje dotyczące różnic pomiędzy woskiem i lakierem znajdują się w BAZIE WIEDZY.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wszystkich mebli przynależących do kolekcji Madryt, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można przykłady mebli wyprodukowanych zgodnie z życzeniem naszych klientów.