Czytam
Witryna drewniana
witryna z litego drewna

Witryna drewniana

Witryna z drewniana z rodziny Madryt posiada przeszklone drzwi frontowe. Meble z kolekcji Madryt są wytwarzane z drewna o grubości 2 – 2,5 cm. Ta pojemna witryna nadaje się na przykład do korytarza, chociażby ze względu na urodę jaką została obdarzona przez fachowców firmy Edar. Reprezentatywna forma sprawia, że nasz dom od razu zyskuje na wartości. Drzwi posiadają tradycyjne uchwyty, dzięki którym bez problemy otwieramy i zamykamy drzwi od szafy. Wybrane półki – drewniane, lub szklane tworzą dodatkowy ciekawy efekt wizualny. Szyby w drzwiach mogą być zarówno matowe jak i przeźroczyste. Firma EDAR do montowania wszystkich drzwi i szuflad używa niezawodnych prowadnic marki blum, które sprawiają, że obarczone największym ciężarem szuflady otwierać się będą z niebywałą lekkością.

Właściwości drewna bukowego

Prezentowana witryna drewniana w całości wykonana została z litego drewna bukowego. Surowiec ten posiada bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, dzięki czemu produkowane z niego meble zyskują na trwałości i odporności na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne, do których może dojść podczas długiego użytkowania mebli drewnianych.

Staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów

W większości przypadków do produkcji mebli firma EDAR używa klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z Państwa życzeniem, za dodatkową opłatą możemy użyć litych lameli. Pozostawiamy naszym klientom również całkowitą swobodę w zakresie wyboru rodzaju drewna, jego wybarwienia i wykończenia ( woskiem lub lakierem). Informacje dotyczące rodzaju oraz wybarwienia drewna odnaleźć można w naszym WZORNIKU. Z  kolei by zapoznać się ze specyfiką wosku lub lakieru należy odwiedzić zakładkę pod nazwą BAZA WIEDZY.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji Madryt, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie zobaczyć można przykłady mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.

Designerów, architektów i projektantów zachęcamy do zapoznania się z modelami 3D i projektami 2D naszych stołów, krzeseł i mebli, które można pobrać tutaj: MODELE 3D, PROJEKTY 2D.