Czytam
Witryna potrójna Queen
komoda dębowa Queen potrójna
komoda dębowa Queen potrójna

Witryna potrójna Queen – to połączenie prostoty formy i naturalnego piękna drewna. Prosty, a zarazem bardzo elegancki wzór mebli z kolekcji Queen to mebel, który uświetni jadalnię lub salon w ponadczasowym stylu. Mebel wykonany jest z litego drewna, jest to produkt najwyższej klasy. Każda sztuka wykonywana jest ręcznie, a wymiary można dopasować do indywidualnych potrzeb. Ten gustowny mebel doskonale sprawdzi się w elegancko urządzonych wnętrzach. Nowoczesny i elegancki design mebli z kolekcji Queen, to nie tylko ich znak rozpoznawczy, ale i świetny sposób na wyróżnienie wnętrza bez konieczności organizowania dużej ilości przestrzeni. Wykonujemy meble w dowolnych wymiarach, tworzymy meble krojone na miarę.

Oferujemy wiele modeli witryn drewnianych

  • meble dębowe
  • witryna Queen
  • witryna meble Queen
  • Witryna drewniana

Witryna potrójna Queen dzieli się na dwie kondygnacje, górna część witryny posiada szklane drzwi z przeznaczeniem na ekspozycję pięknej zastawy stołowej lub kolekcjonerskich przedmiotów, a w dolnej znajdują się trzy pojemne szuflady. Półki mogą być szklane lub drewniane w zależności od upodobania klienta, również istnieje możliwość zamówienia oświetlenia.

Przedstawiamy cennik Witryny potrójnej:

Witryna potrójna QueenDrewno bukoweDrewno Dębowe/ JesionoweOrzech amerykański
S 180cm W 130cm G 40 CM4800 zł.6240 zł.8650 zł

Witryna drewniana wspaniale wpasuje się w salon gdzie nada mu delikatności, naturalności oraz podkreśli elegancji i gustowny styl.

Do zdjęć dołączyliśmy przykładowy projekt .

Firma Edar spełnia oczekiwania swojego klienta

Firma Edar produkuje  meble według indywidualnych projektów przygotowywanych dla Klientów. Meble , które prezentujemy są tylko przykładami mebli zaprojektowanymi w różnych stylach, by łatwiej było sprecyzować pomysł na wymarzony mebel i móc zaprojektować go tak, by spełniał wszystkie wymagania Klienta.

Meble z kolekcji Queen dostępne są we wszystkich gatunkach drewna znajdujących się w produkcji.