Czytam
Witryna drewniana bukowa, dębowa
witryna lite drewno
Lite drewno buka twardzielowego

Witryna drewniana Madras wykonana jest w całości z drewna litego bukowego lub dębowego. Możemy wykonać także witrynę z innego drewna dostępnego w naszym zakładzie w produkcji. Półki zamykane oszklonymi drzwiami pięknie eksponują przedmioty zza lśniących szyb. Za drzwiami półki drewniane lub szklane, do wyboru. Jeśli zdecydujesz się na półki szklane możesz zamówić sobie także podświetlanie półek. Dwie szuflady z wyfrezowanymi wgłębieniami zamiast uchwytów wysuwane i zasuwane są bez wysiłku, dzięki niezawodnym prowadnicom marki blum.

  • witryna lite drewno
  • Witryna Madras, Witryna bukowa

Komody i witryny drewniane bukowe lub dębowe to nie tylko gwarancja solidności i trwałości. To również piękno, które oferują tego typu meble oraz niezwykła elegancja, która idealnie będzie prezentowała się w twoim mieszkaniu. Witryna drewniana do salonu lub jadalni będzie stanowić gustowny i praktyczny dodatek, z którego pomocą wykreujesz wnętrze pełne dobrego stylu. Meble z litego drewna cieszą się wśród konsumentów coraz  większą popularnością. Uwielbiamy je za to, że prezentują się niezwykle elegancko, szlachetnie, niepowtarzalnie i mają charakterystyczny zapach. 

Cennik witryn drewnianych

Witryna podwójna MadrasDrewno bukoweDrewno dębowe / jesionoweOrzech amerykański
wys 190cm szer 100cm gł 41cm3150zł4900zł7700zł

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wszystkich mebli przynależących do kolekcji Madras i skomponowanie swojej kolekcji mebli do salonu. Produkujemy meble w dowolnych wymiarach i ustalając wszystkie szczegóły projektu przed realizacją. U nas skomponujesz swoje meble idealne dopasowane, jak garnitur szyty na miarę.

Witryny drewniane są to meble posiadające przeszklone drzwi, za którymi możemy eksponować atrakcyjne bądź cenne dla nas przedmioty, na przykład piękną porcelanową zastawę, szkło bądź ręcznie malowane naczynia. To także świetne miejsce na umieszczenie pamiątek rodzinnych i innych cennych dla nas rzeczy. Przeszklone kredensy drewniane to wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie kompletne aranżacje i nie wyobrażają sobie jadalni lub salonu bez tego typu mebla. Dzięki temu, że kredensy są niezwykle praktyczne, a do tego atrakcyjne wizualnie, będziesz zachwycony jego posiadaniem.