Czytam
Witryna dębowa według projektu
witryna ze szklanymi drzwiami
witryna ze szklanymi drzwiami

Myśląc o aranżacji pokoju dziennego warto postawić na spójny styl mebli, który jest przecież synonimem elegancji, ale może nawet ważniejszy jest fakt, że pozytywnie wpływa również na nasze samopoczucie, nadając wnętrzu optyczny porządek i spokój.  Witryna dębowa przynależąca do kolekcji Almera posiada przeszklone górne drzwi górne, pod nimi dwie pojemne szuflady, które z pewnością pomieszczą wszystkie najpotrzebniejsze przedmioty, a na samym dole pełne drewniane drzwi.

  • witryna ze szklanymi drzwiami
  • Witryna
  • witryna przeszklona
  • witryna drewniana

Przykładowy cennik witryn drewnianych Almera

Wymiar mebla
szerokość100/ wysokość195 /głębokość 40
drewno bukowe drewno dębowe/jesionowe
Dwoje drzwi i dwie szuflady
rama 2,5 cm
2970 zł3650 zł
Dwoje drzwi i dwie szuflady
195/100/40 rama 4 cm
3900 zł4650 zł
drzwi szklane szuflady i drzwi drewniane
195/100/40 rama 2,5 cm
3400 zł4350 zł
drzwi szklane szuflady i drzwi drewniane
195/100/40 rama 4 cm
4500 zł5400 zł

Produkujemy meble z litego drewna

Piękne i ciekawe usłojenie drewna dębowego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada widoczne elementy dekoracyjne. Warto zwrócić uwagę na fakt, że drewno dębowe uchodzi za surowiec cieszący się największym uznaniem w branży meblarskiej. Posiada on bowiem bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, a zanurzone w wodzie nie traci niczego ze swojej trwałości.  Co więcej, jest mało podatne na skręcanie, nie „pracuje”, tzn. nie rozszerza się i nie kurczy. Drewno bukowe nie ustępuje w niczym drewnu dębowemu, jest równie twarde i wytrzymałe, a nieco tańsze w zakupie.

Meble drewniane na indywidualne zamówienie

Górne drzwi prezentowanej witryny dębowej wypełnione zostały przeźroczystym szkłem, jednakże zgodnie z Państwa życzeniem szyby mogą zostać zastąpione szkłem o mlecznej barwie. Pozostawiamy naszym klientom również całkowitą dowolność w kwestii zarówno rodzaju drewna, jego wybarwienia i wykończenia ( woskiem lub lakierem ). Informacje dotyczące rodzajów drewna i jego kolorów odnaleźć można we wzorniku znajdującym się na stronie internetowej firmy EDAR.

Modyfikacje witryn drewnianych

  • witryna drewniana
  • witryna-dębowa-naturalny-kolor
  • bukowa witryna z szufladami
  • Witryna dębowa kolor La
  • szklana witryna
  • witryna z litego drewna

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI gdzie odnaleźć można przykłady mebli wykonanych zgodnie z życzeniem naszych klientów.