Czytam
Witryna bukowa Madryt
witryna z drewna bukowego

Witryna bukowa Madryt

Prezentowana witryna bukowa przynależy do „rodziny” mebli z kolekcji Madryt, których cechą charakterystyczną są fronty zewnętrzne. Meble te wykonane są z drzewa bukowego o grubości 2 cm . Witryna bukowa posiada przeszklone drzwi, które na specjalne życzenie klienta mogą zostać wypełnione również szybką w mlecznym odcieniu bądź, w ogóle można zrezygnować z oszklenia drzwi na rzecz litego drewna.

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowana witryna bukowa jak wszystkie produkowane przez nas meble posiada szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum,które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Właściwości drewna bukowego

Witryna w całości wykonana została w w litym drewnie bukowym. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne wynikające z długiego użytkowania.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa witryna bukowa może zostać wykonana również  w drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcjiMadryt jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D