Czytam
Witryna buk dąb Madryt
witryna lite drewno

Witryna należąca do kolekcji Madryt charakteryzuje się nowoczesną, ciekawą linią, dzięki której z powodzeniem wkomponuje się we wnętrze zarówno salonu jak i innych pomieszczeń. Dodatkowym atutem witryny jest pojemna szuflada, która z pewnością pomieści najniezbędniejsze przedmioty.

  • witryna lite drewno
  • stół drewniany
  • witryna z szybkami

Warto zwrócić uwagę na zawiasy, bowiem te mało widoczne elementy  bardzo często bywają pomijane w trakcie podejmowania decyzji o zakupie mebli, tymczasem spełniają one dość ważną rolę. Wszystkie drzwi i szuflady zamocowane zostały przy pomocy niezawodnych zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że szuflady i drzwi otwierają się z niebywałą lekkością i swobodą, bez zbędnego hałasu.

Witryny Madryt w całości wykonane zostały z litego drewna. Cechą charakterystyczną tego surowca jest bardzo duża wytrzymałość na różnego rodzaju urazy mechaniczne.

Produkujemy meble drewniane na wymiar

Zostawiamy naszym klientom całkowitą dowolność w kwestii zarówno wyboru rodzaju drewna , jego wybarwienia i wykończenia ( woskiem lub lakierem ). By zapoznać się z dostępnymi rodzajami wybarwienia drewna należy odnaleźć zakładkę ze WZORNIKAMI. Informacje dotyczące różnic pomiędzy woskiem i lakierem znajdują się w BAZIE WIEDZY.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wszystkich mebli przynależących do kolekcji Madryt, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można przykłady mebli wyprodukowanych zgodnie z życzeniem naszych klientów.