Reading
Witryna buk Madryt
witryna lite drewno

Witryna buk Madryt

Witryna buk przynależąca do kolekcji Madryt charakteryzuje się nowoczesną, ciekawą linią, dzięki której z powodzeniem wkomponuje się w każde wnętrze. Dodatkowym atutem witryny jest dodatkowa szuflada, która z pewnością pomieści najniezbędniejsze przedmioty. Warto zwrócić uwagę na zawiasy, bowiem te mało widoczne elementy  bardzo często bywają pomijane w trakcie podejmowania decyzji o zakupie mebli, tymczasem spełniają one dość ważną rolę. Wszystkie drzwi i szuflady zamocowane zostały przy pomocy niezawodnych zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że szuflady i drzwi otwierają się z niebywałą lekkością i swobodą, bez zbędnego hałasu.

Wymiary:

  • Głębokość:  40,00 cm
  • Wysokość:  180,00 cm
  • Szerokość:  90,00 cm

Właściwości drewna bukowego

Witryna buk Madryt w całości wykonana została z litego drewna bukowego. Cechą charakterystyczną tego surowca jest bardzo duża wytrzymałość na różnego rodzaju urazy mechaniczne.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

W większości przypadków przy produkcji mebli używamy klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z Państwa życzeniem, za dodatkową opłatą wykorzystać możemy również lite lamele. Zostawiamy naszym klientom również całkowitą dowolność w kwestii zarówno wyboru rodzaju drewna ( meble produkujemy z drewna bukowego, dębowego oraz orzecha amerykańskiego ), jego wybarwienia i wykończenia ( woskiem lub lakierem ). By zapoznać się z dostępnymi rodzajami wybarwienia drewna należy odnaleźć zakładkę ze WZORNIKAMI. Informacje dotyczące różnic pomiędzy woskiem i lakierem znajdują się w BAZIE WIEDZY.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wszystkich mebli przynależących do kolekcji Madryt, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można przykłady mebli wyprodukowanych zgodnie z życzeniem naszych klientów.

Architektów, designerów i projektantów zachęcamy do zapoznania się z modelami 3D oraz projektami 2D naszych stołów, krzeseł i mebli, które można pobrać tutaj: MODELE 3D, PROJEKTY 2D.

 

More Stories
krzesło drewniane
Krzesło Milano