Czytam
Witryna szklana drewniana
witryna z litego drewna
witryna z przeszklonymi drzwiami

Witryna przeszklona lub szklana drewniana to idealne meble do eleganckiego salonu, jak również świetne zastępstwo dla kredensu w jadalni. Przeszklone meble pięknie prezentują swoją zawartość. Można umieścić w nich ulubione zastawy stołowe, a jednocześnie mogą posłużyć do przechowywania książek i bibelotów.

Witryna drewniana przeszklona łączy w sobie dwa szlachetne surowce. Pozwala więc na zastosowanie w nawet najbardziej eleganckich aranżacjach. Meble wykonane z drewna i metalu są trwałe i niezwykle efektowne. Prezentują się świetnie zwłaszcza w salonie, czyli pomieszczeniu, które odwiedzają goście. Nasze witryny można z powodzeniem dopasować także do innych mebli z aktualnej oferty. To sposób na stworzenie spójnego wyposażenia pomieszczenia, w którym króluje naturalne drewno. Witryny doskonale pasują do stołów bukowych rozkładanych, szaf, krzeseł i wielu innych produktów z naszego asortymentu.

Oferujemy witryny drewniane według indywidualnych projektów

Możemy zabudować całą bibliotekę lub wykonać pojedynczy mebel ze szklanymi drzwiami. Przygotowujemy takie produkty na wymiar, co pozwala na ich odpowiednie dopasowanie do aranżacji danego pomieszczenia. To klient decyduje, jak duże będzie przeszklenie. Takie meble znajdują swoje zastosowanie nie tylko w klasycznych aranżacjach, lecz także tych nieco bardziej nowoczesnych. Istnieje opcja przygotowania witryn drewnianych przeszklonych w minimalistycznym wydaniu. Takie produkty idealnie dopełnią geometryczne kształty pojawiające się w pomieszczeniu.

  • witryna drewno dębowe
  • witryna dębowa pojedyncza
  • witryna z litego drewna
  • witryna z szybami
  • witryna z drewna bukowego
  • szklana witryna

Prezentowane witryny niemal w całości powstały w całości z litego drewna. Tylna ściana witryny to odpowiednio dopasowana sklejka drewniana. Półki wewnątrz witryny mogą być szklane lub drewniane. Istnieje opcja dodania do nich oświetlenia. To sposób na podkreślenie wszystkich przedmiotów znajdujących się wewnątrz mebla, a także stworzenie ciekawego klimatu po zmroku, gdy główne światło zostanie wyłączone.

Produkujemy meble drewniane z wielu gatunków drewna

Naszym zdaniem nie ma piękniejszego dodatku do domowego wnętrza niż dobrze zaprojektowana i wykonana oszklona witryna drewniana. Zapytają Państwo, dlaczego? Oryginalny wygląd tego salonowego mebla umożliwia przechowywanie w nim przedmiotów dla nas ważnych, bliskich naszemu sercu. Pamiątki z podróży, rodzinne zdjęcia, bibeloty kolekcjonowane przez dziadków, seria powieści kryminalnych ulubionego pisarza, piękna porcelana… w witrynie zawsze znajdzie się dla nich szczególne miejsce. Witryna może stanąć w salonie, sypialni, jadalni lub kuchni – a zatem wszędzie tam, gdzie będzie cieszyć oczy rodziny oraz zaproszonych gości. Przeszklone fronty i wmontowane półki eksponują piękne wnętrze wypełnione tym, co dla każdego z nas najważniejsze.

Witryny drewniane przeszklone do wielu wnętrz

Witryna drewniana przeszklona kojarzy się przede wszystkim z aranżacjami klasycznymi i rustykalnymi. Takie meble, zwłaszcza gdy są bogato zdobione, idealnie dopełniają podobne wnętrza. W naszym sklepie znajdą Państwo jednak także modele nieco bardziej minimalistyczne. Proste kształty sprawiają, że drewniana witryna spisze się świetnie m.in. w aranżacjach ekologicznych, retro, eklektycznych, a nawet nowoczesnych.