Reading
Witryna buk twardzielowy
witryna z litego drewna

Prezentowana witryna buk twardzielowy posiada posiada dwie pojemne szafki, których drzwiczki wypełnione zostały przeźroczystymi szybkami. Mebel ten dzięki swemu klasycznemu kształtowi z pewnością stanie się ciekawą ozdobą każdego pomieszczenia. Firma EDAR przy montowaniu drzwi i zawiasów używa niezawodnych prowadnic i zawiasów marki blum, które sprawiają, że wszystkie drzwi otwierają się z niebywałą lekkością, bez zbędnego hałasu

  • witryna z litego drewna
  • witryna z szybami

Przykładowe wymiary

  • Długość: 50 cm
  • Wysokość: 195 cm
  • Głębokość: 40 cm

Prezentowana witryna w całości powstała w twardzielowym drewnie bukowym. Cechą charakterystyczną tego surowca jest wyrazisty i ciekawy rysunek słoi o czerwonej lub czerwono – brązowej barwie.

Produkujemy meble drewniane z wielu gatunków drewna

Witryna buk twardzielowy wypełniona została przeźroczystymi szybami, które wedle Państwa upodobań, mogą zostać zastąpione szkłem o mlecznej barwie. Pozostawiamy naszym klientom całkowitą dowolność w kwestii wyboru zarówno rodzaju drewna, jego koloru oraz sposobu wykończenia ( woskiem lub lakierem ). Informacje dotyczące rodzaju drewna oraz jego wybarwienia, odnaleźć można we WZORNIKU znajdującym się na stronie internetowej firmy EDAR. W celu zapoznania się ze specyfiką wosku i lakieru należy odnaleźć zakładkę o nazwie BAZA WIEDZY. W większości przypadków do produkcji mebli firma EDAR wykorzystuje klejonkę parkietową, jednakże zgodnie z Państwa życzeniem, za dodatkową opłatą do produkcji mebli możemy użyć litych lameli.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji Almera, jak również do odwiedzenia zakładki z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można przykłady mebli wykonanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.