Czytam
Wiszące szafki nocne montowane do ramy łóżka

Wiszące szafki nocne montowane do ramy łóżka

szafka nocna wisząca
szafka nocna wisząca

Eleganckie, a zarazem bardzo proste rozwiązanie pasuje do wszystkich modeli łóżek drewnianych Edar – wiszące szafki nocne. Szafka może posiadać szufladkę lub być tylko zewnętrzną ramą stanowiącą półę przykręconą do łóżka. Mebel jest doskonałym uzupełnieniem sypialni klasycznych jak i nowoczesnych. Prosta i lekka forma wniesie do wnętrza spokój i harmonię.

Wiszące szafki nocne są przykręcane do ramy łóżka

  • szafka nocna wisząca
  • Bukowa szafka nocna podwieszana na łóżku
  • szafka nocna BUkowa Grey
  • bez szuflady szafka nocna
  • szuflada wisząca

Podwieszana szafka nocna może posiadać szufladkę lub być otwartą półką drewnianą. Jeśli szufladka jest naokoło zamknięta w ramie drewnianej, ma zastosowane prowadnice tip-on, w celu otworzenia szufladki, jeśli nie posiada dolnej listwy, we froncie jest zafrezowanie umożliwiające otwieranie, a samo domykające się prowadnice cicho ją zamykają. Jest możliwość zamontowania także uchwytów dopasowanych do wzoru innych mebli sypialnianych.

Przykładowy cennik szafek nocnych

Szerokość 50cm wysokość 20cm głębokość 36cm
Drewno bukoweDrewno dębowe/jesionowe
szafka nocna z szufladką 750zł1000zł
Szafka nocna bez szufladki500zł700zł

Jeśli szukasz innych wzorów lub wymiarów napisz do nas lub zadzwoń. Wykonujemy szafki nocne w wielu rodzajach drewna , barwimy na wiele kolorów, lakierujemy lub olejujemy.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy w wyborze, wyślemy próbki kolorów, narysujemy projekt.

Szafki nocne wydają nam się niezbędnym elementem wyposażenia sypialni, ponieważ to właśnie na nich stawiamy budziki i lampki nocne, na nie odkładamy również telefony, kubki czy książki po wieczornej lekturze. Stolik nocny może być zarówno praktyczny, jak i efektowny oraz dekoracyjny. Rozwiązanie, które tutaj prezentujemy , to właśnie takie rozwiązanie. Proste i eleganckie, a spełniające w pełni swoją rolę. W meblach z litego drewna najważniejsze jest uwidacznianie piękna materiału, z którego są one zrobione.