Czytam
Taboret toczony z oskrzynią

Taboret toczony z oskrzynią

taboret dębowy
taboret dębowy

Meble, które prezentujemy na naszej stronie internetowej, są wszystkie przez nas produkowane, z materiałów zakupionych w Polsce. Jesteśmy producentem mebli , rodzinną firmą, o wieloletnim doświadczeniu. Dzięki temu zamówisz u nas w konkurencyjnych cenach solidne meble  z możliwością indywidualnego wyboru takich elementów jak kolor czy rodzaj drewna i tapicerki. Taboret tutaj przedstawiony, to solidny, a jednocześnie tak zgrabny mebelek, który zawsze się przyda. Tutaj prezentujemy taboret z blatem w kształcie kwadratu z zaokrąglonymi rogami i toczonymi nóżkami. Pod blatem znajduje się konstrukcja wzmacniająca krzesłełko. Idealnie zmieści się pod stołem w niewielkiej kuchni.

  • taboret dębowy
  • solidny taboret dębowy
  • mocny taboret

Niewielki taboret to idealne rozwiązanie dla osób które lubią, także w małym mieszkaniu, przyjmować dużo gości. Dzięki małym wymiarom taborety sprawią, że przy stole znajdzie miejsce znacznie więcej osób niż przy użyciu tradycyjnego krzesła o standardowych wymiarach. Dzięki temu, ze blat jest węższy nić nogi, można kilka ułożyć jeden na drugim, w celu optymalizacji przechowywania.

Drewno/TapicerkaEkoskóraCarabuSkóra
Buk (aktualnie niedostępny)300zł315zł350zł
Dąb350zł374zł435zł

Czasami zdarza się tak w naszym codziennym życiu, że wykonujemy czynności, przy których wygodniej nam usiąść nie na krześle z oparciem, a właśnie na taborecie. Mały wymiar i lekkość to bezsprzeczne atuty taboretu, którego żadne inne krzesło nie jest w stanie zapewnić w takim samym stopniu.