Reading
Szafki nocne “Telewizorki”

Szafki nocne “Telewizorki”

szafka nocna bukowa bielona dwie szufladki
szafka nocna bukowa bielona dwie szufladki

Taka szafka nocna sprawdzi się nie tylko w sypialni obok łóżka. Doskonale może uzupełnić także aranżację salonu, czy przedpokoju. Postawiona w korytarzu ułatwi Ci przechowywanie drobnych przedmiotów, typu klucze czy sznurówki . Wystrój pomieszczeń inspirowanych estetyką skandynawską, nowoczesną czy retro zostanie niezmiernie wzbogacony, gdy pojawi się w nich taka ciekawa szafka nocna. 

  • szafka nocna bukowa bielona
  • szafka nocna bukowa bielona dwie szufladki
  • szuflady w szafce nocnej
  • szuflady w szafce nocnej buk bielony
  • sypialnia z drewna bukowego na biało

Przy tego typu maleńkich mebelkach wygląd ma znaczenie. tutaj wysokie nóżki stolika dodają mu nuty stylu i elegancji. Modny wygląd oraz dwie wygodne szuflady na prowadnicach blum, z ciekawie wyfrezowanym uchwytem, to doskonały wybór do wystroju sypialni. Taka szafka nocna będzie zarówno praktycznym, jak i ozdobnym dodatkiem do Twojej sypialni.

Cennik szafek nocnych Queen

Szafka nocna Queen
wys. 56cm, szer. 40cm, gł. 30cm
Drewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweLimba/ orzech
Jedna szuflada i pólka600zł810zł1200zł
Dwie szuflady 800zł1050zł1300zł

Szukasz innego wyposażenia sypialni w podobnym stylu- nie wahaj się skontaktować z naszymi doradcami klienta. Firma nasza produkuje meble drewniane Zaprojektujemy, narysujemy, wycenimy i zrobimy meble drewniane dla Ciebie spełniające wszystkie Twoje oczekiwania.

Szafki nocne mogą być w jedną lub dwiema szufladkami, mogą mieć przestrzeń otwartą – wszystko według upodobań i przyzwyczajeń klienta.

Meble wykonane z twardego drewna buku lub dębu wniosą do wnętrza sypialni ciepło i ponadczasowy styl i elegancję. Prosta i lekka forma mebli drewnianych komponuje się w wielu wnętrzach od klasycznych do nowoczesnych. Ciepłe kolory naturalnego drewna pozwolą stworzyć idealną atmosferę wypoczynku w każdej sypialni.