Reading
Szafa z drewna bukowego Almera 3D
szafa z przeszklonymi drzwiami

Szafa z drewna bukowego Almera 3D

  • szafa z przeszklonymi drzwiami

Trzydrzwiowa szafa z drewna bukowego Almera dzięki swej pojemności z pewnością pomieści wszystkie niezbędne przedmioty. Prezentowana szafa przynależy do mebli dwuelementowych, podział szafy ułatwi bowiem jej wnoszenie do mieszkania. Pamiętać należy o tym, że meble wykonane z litego drewna mogą osiągać wagę 200 kilogramów. Firma EDAR przy montażu drzwi i szuflad używa jedynie prowadnic i zawiasów niezawodnej marki blum.

 Wymiary: 

  • wysokość: 196 cm
  • głębokość: 60 cm
  • szerokość: 140 cm

Właściwości drewna bukowego

Szafa w całości powstała z litego drewna bukowego. Surowiec ten posiada bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, dzięki czemu wykonane z niego meble odznaczać się będą trwałością i odpornością na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne, powstałe w wyniku długiego użytkowania mebli drewnianych.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów.

W większości przypadków, przy produkcji mebli używamy klejonki parkietowej, jednakże za dodatkową opłata jesteśmy wstanie wykonać meble z litych lameli. Pozostawiamy Państwu również dowolność podczas wyboru rodzaju drewna ( w naszym wzorniku odnaleźć można drewno dębowe, bukowe oraz drewno z orzecha amerykańskiego). Kwestię wybarwienia drewna jak i jego wykończenia również pozostawiamy naszym klientom. Informacje dotyczące wykończenia mebli woskiem lub lakierem znajdują się w zakładce o nazwie BAZA WIEDZY.

Zachęcamy również do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, w której odnaleźć można przykłady naszych mebli wykonanych zgodnie z życzeniami naszych klientów.

Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

More Stories
Łóżko do sypialni
Łóżko drewniane – tapicerowane LK9