Reading
Szafa drewno buk Almera
Szafa z drewna bukowego

Szafa drewno buk Almera

Szafa drewno buk  z kolekcji Almera 3S1D, dzięki swym rozmiarom, idealnie wpasuje się  zarówno w estetykę pokoju dziecięcego jak i niewielkiej sypialni, a lite drewno z którego została wykonana stanowi o jej jakości oraz długowieczności. Firma EDAR do mocowania szuflad i drzwi używa jedynie niezawodnych prowadnic i zawiasów marki blum, które sprawiają, że nawet najbardziej obciążone szuflady otwierać się będą niezwykle lekko, bez zbędnego hałasu.

  • Szafa z drewna bukowego

Właściwości drewna bukowego

Szafa drewno buk Almera w całości wykonana została w litym drewnie bukowym. Surowiec ten odznacza się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi, które sprawiają, że wykonane z niego meble posiadają duża odporność na urazy mechaniczne do których dojść może podczas długiego użytkowania mebli drewnianych.

Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów

Szafa drewno buk Almera zgodnie z Państwa życzeniem może zostać wykonana również w drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy naszym klientom również całkowitą dowolność w kwestii rodzaju wybarwienia drewna oraz jego wykończenia ( woskiem lub lakierem ). W większości przypadków przy produkcji mebli używamy klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z Państwa życzeniem użyć możemy również klejonki parkietowej. By zapoznać się z właściwościami wosku i lakieru należy przekierować się do zakładki z nazwą BAZA WIEDZY. Informacje dotyczące wybarwienia drewna odnaleźć można we WZORNIKU zamieszczonym na stronie internetowej firmy EDAR.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą mebli przynależących do kolekcji ALMERA, jak również do zajrzenia w zakładkę z REALIZACJAMI, gdzie odnaleźć można przykłady mebli wyprodukowanych zgodnie z indywidualnymi projektami naszych klientów.

Architektów, designerów oraz projektantów zachęcamy do zapoznania się z modelami 3D i projektami 2D naszych krzeseł, stołów oraz pozostałych mebli, które w sposób bezpłatny można pobrać tutaj: MODELE 3D, PROJEKTY 2D.

More Stories
Narożnik
Narożniki ławki pokojowe