Czytam
Stoły dębowe owalne
Stół owalny wykonany z drzewa dęboweg
naturalny dębowy stół owal

Stoły dębowe owalne

Prezentowany stół dębowy charakteryzuje się owalnym kształtem. Został wykonany zgodnie z życzeniem Klienta, który sam określił dokładnie jego kształt. Wykonujemy stoły w dowolnych kształtach, który najpierw ustalamy z klientem. Stół dębowy może być wykonany z klejonki parkietowej, czyli z drewna klejonego zarówno wzdłużnie jak i poprzecznie, jak również zgodnie z  życzeniem klienta może powstać z litych, długich lameli.  Na wysokość stołu ma wpływ grubość blatu.  Standardowa wysokość nóg to 73 cm, i tak stół z blatem grubości 4 cm będzie posiadać wysokość blatu 77 cm, a z blatem grubości 2,5cm 75,5cm. Sprawdź jaka wysokość stołu będzie najlepsza dla Ciebie, byś mógł komfortowo korzystać z biesiadowania przy swoim stole.

  • Owalny dębowy stół
  • Stół owalny wykonany z drzewa dęboweg
  • Wymiary stołu wykonanego z drewna dębowego

Produkujemy stoły dębowe, bukowe oraz z innych gatunków drewna.

Piękne i ciekawe usłojenie drewna dębowego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Do produkcji stołów drewnianych wybraliśmy głównie twarde gatunki litego drewna, by stół mógł posłużyć nam przez długie lata.

Rozmiar stołu owalnegoDrewno bukoweDrewno dębowe/ jesionowe
100 x 7015602280
120 x 8018002860
140 x 9021603360
160 x 9024003720
180 x 9026404200

Stoły drewniane wykonujemy na miarę

Stoły dębowe owalne zgodnie z Państwa życzeniem mogą powstać również w drewnie bukowym, jesionowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu. Standardowe rozmiary podane w cenniku, to tylko przykłady, jesteśmy wstanie wyprodukować stół o rozmiarach podanych przez naszych klientów.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wyboru innej nogi stołowej znajdującej się w naszym wzorniku.