Reading
Stolik kawowy z szufladką S5
stolik kawowy z szufladką

Stolik kawowy z szufladką S5

Prezentujemy Państwu ciekawy stolik kawowy z szufladką znajdującą się pod blatem stolika, która z powodzeniem pomieści najbardziej podręczne przedmioty takie jak chociażby pilot od telewizora.  Szufladka może być z przegródką , aby wprowadzić w niej podział zawartości przez co uzyskamy ład i porządek. Mamy 2 wersje do wyboru – w jednej szuflada cała się wysuwa przez zastosowanie maskownicy, wtedy szuflada jest niewidoczna, w drugiej zaś wysuwana jest tylko ta część gdzie znajduje się szuflada co też wygląda bardzo estetycznie. Przy składaniu zamówienia należy poinformować nas o swoim wyborze. Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowany stolik kawowy z szufladką jak wszystkie produkowane przez nas meble posiada szufladę  mocowaną przy pomocy prowadnic marki blum, które sprawiają, że szuflady otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

  • stolik kawowy
  • stolik z szufladką
  • stolik z szufladką
  • stolik kawowy z szufladką
  • drewniany stolik
  • bukowy stolik
  • stolik kawowy
  • stolik kawowy
  • stolik kawowy z szufladą

Wybierz drewno spośród kilku gatunków

Stoliki kawowe wykonujemy według indywidualnych projektów. Zaprojektuj z nami stolik, który najlepiej spełni twoje oczekiwania. Dostosuj do swoich wymagań zarówno wymiary jak i rodzaj drewna czy kolor.

Rozmiar stolika kawowego blat z szufladką 4 cmDrewno bukoweDrewno dębowe
100 x 7010831650
120 x 8013261960
60 x 608801260
80 x 8010701570
90 x 9011801740
100 x 10012201800

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem stolik kawowy z szufladką  może zostać wykonany również  w drewnie  bukowym, dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.   

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wyboru innej nogi stołowej znajdującej się w naszym wzorniku.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

More Stories
komoda z litego drewna
Komoda lite drewno