Czytam
Stół z orzecha amerykańskiego
stół z orzecha amerykańskiego

Idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie nowoczesny wystrój wnętrz, które nie chcą rezygnować przy tym z pewnego rodzaju „ciepła” emanującego od drewnianych mebli, będzie prezentowany tutaj stolik z orzecha amerykańskiego, w jego naturalnym kolorze. Stolik zyskuje nowoczesnego charakteru, dzięki stylowej nodze ze stali nierdzewnej w jasnym i chłodnym odcieniu.

  • stół z orzecha amerykańskiego

Wymiary:

  • fi: 80 cm

Właściwości orzecha amerykańskiego

Orzech amerykański jest jednym z najbardziej cenionych rodzajów drewna w przemyśle meblarskim i stolarskim. Dzieje się tak nie tylko ze względu na jego niezwykle oryginalny wygląd, ale również z powodu właściwości, które sprawiają, że jest stosunkowo łatwy w obróbce, przy równoczesnej wysokiej wytrzymałości na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne. Bardzo istotną zaletą drewna jest minimalne ryzyko wynikające z wszelakiego rodzaju odkształceń, mających często miejsce przy procesie suszenia drewna.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ten przykładowy stół z orzecha amerykańskiego może zostać wykonany również  w drewnie  bukowym lub dębowym lub innym. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.