Czytam
Stół orzech amerykański
stół z nogami z nierdzewnej stali

Stół orzech amerykański

Prezentowany stół posiada blat z litego drewna orzecha amerykańskiego. Grubość tego blatu wynosi aż 6 cm. Z kolei nogi ze stali nierdzewnej nadają stołowi bardzo nowoczesnego charakteru, wydobywając przy tym piękny rysunek słoi oraz pogłębiając kolor drewna.

  • stół z litego drewna
  • stół z nogami z nierdzewnej stali

Właściwości orzecha amerykańskiego

Orzech amerykański jest jednym z najbardziej cenionych rodzajów drewna w przemyśle meblarskim i stolarskim. Dzieje się tak nie tylko ze względu na jego niezwykle oryginalny wygląd, ale również z powodu właściwości, które sprawiają, że jest stosunkowo łatwy w obróbce, przy równoczesnej wysokiej wytrzymałości na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne. Bardzo istotną zaletą drewna jest minimalne ryzyko wynikające z wszelakiego rodzaju odkształceń, mających często miejsce przy procesie suszenia drewna.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ten przykładowy stół może zostać wykonany również  w drewnie  bukowym lub dębowym. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

 Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wyboru innej nogi stołowej znajdującej się w naszym wzorniku.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy projektantów, architektów i designerów do zapoznania się z MODELAMI 3D  oraz PROJEKTAMI 2D naszych stołów, krzeseł oraz mebli, które można pobrać tutaj  : MODELE 3D  Projekty 2D.