Czytam
Stół okrągły – noga drewniana

Stół okrągły – noga drewniana

stolik okrągły z litego drewna bukowego
stolik okrągły z litego drewna bukowego

Stół okrągły

Stół okrągły to świetne rozwiązanie dla małych balkonów, tarasów, czy patio. Okrągły blat umożliwia bliskość wśród siedzących bez przeszkód, tak jak bywa w przypadku stołów z prostokątnym blatem. Średnica stołu jest dowolna, wybrana przez konsumenta naszej firmy. Blat mierzy 4 centymetry grubości. Przeważnie nasze stoły wykonywane są z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z  życzeniem klienta może on powstać również z litych lameli

  • stół okrągły
  • stół okrągły drewniany
  • stół okrągły bukowy noga krzyżak drewniany
  • stolik okrągły z litego drewna bukowego
  • stolik drewniany

Właściwości drewna bukowego

Stół okrągły wykonany został w drewnie bukowym. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na urazy mechaniczne wynikające z długiego użytkowania.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem prezentowany stół okrągły może powstać również w drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu. Standardowe rozmiary stołu mogą odnaleźć znajdują się w cenniku, jednakże jesteśmy wstanie wyprodukować stół o rozmiarach podanych przez naszych klientów.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wyboru innej nogi stołowej znajdującej się w naszym wzorniku.

W celu zapoznania się z całą ofertą firmy EDAR odnośnie wybranego przedmiotu, należy wejść w link ZAMÓW ONLINE. Kliknięcie w nie łączy się z  zamówieniem wiążącym, to tylko i wyłącznie zapytanie.

Zachęcamy projektantów, architektów i designerów do zapoznania się z MODELAMI 3D  oraz PROJEKTAMI 2D naszych stołów, krzeseł oraz mebli, które można pobrać tutaj  : MODELE 3D  Projekty 2D.