Czytam
Stół drewniany biesiadny
stół biesiadny z litego drewna
stół biesiadny z litego drewna

Stół drewniany biesiadny

Stół drewniany. Firma meblowa EDAR ukazuje swym klientom niekonwencjonalne rozwiązanie w kwestii projektowania stołu. Stół biesiadny, wykonany z pełnych bali drewnianych, doskonale sprawdzi się w lokalach gastronomicznych o stylistyce karczmianej, ale również w przydomowych altankach. Idealny do biesiadowania w szerokim gronie przyjaciół.

  • stół biesiadny z litego drewna

Najczęściej blaty stołów wykonywane są z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z  życzeniem Klienta może cały stół powstać również z litych lameli drewnianych klejonych tylko wzdłuż długich boków.

Oferujemy także klejenie stołów klejem o wysokiej wodoodporności i impregnowanie przeciwgrzybiczne.

Właściwości drewna bukowego

Stół drewniany wykonany został w drewnie bukowym. Surowiec ten, dzięki swojej twardości, cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne wynikające z długiego użytkowania. Niestety jest to drewno, które jest bardzo mało odporne na wilgoć, dlatego jeżeli stół drewniany biesiadny miałby być wykorzystywany na zewnątrz polecamy wybór innego materiału do produkcji stołu.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem prezentowany stół drewniany może powstać również w drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu. Standardowe rozmiary stołu mogą Państwo odnaleźć w cenniku, jednakże jesteśmy wstanie wyprodukować stół o rozmiarach podanych przez naszych klientów.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy projektantów, architektów i designerów do zapoznania się z MODELAMI 3D  oraz PROJEKTAMI 2D naszych stołów, krzeseł oraz mebli, które można pobrać tutaj  : MODELE 3D  Projekty 2D.