Czytam
Regał z drewna bukowego

Regał z drewna bukowego

Regał z drewna bukowego
Regał z drewna bukowego kolor LA

Choć czytniki i cyfrowe wersje książek miały zastąpić papierowe książki, badania wykazują, że popularność tradycyjnych wydań papierowych nie maleje. Do przechowywania książek zawsze przydadzą się więc regały. Piękny i solidny regał z drewna bukowego lub dębowego, to mebel, który zniesie wiele i pomieści całą nawet potężną kolekcję książek. O solidności i bardzo dobrej jakości regału świadczą grubości elementów, z których jest wykonany mebel. Wszystkie wymiary regałów drewnianych są ustalane z klientem i mebel jest dopasowywany do wymagań pomieszczenia i jego użytkowników.

  • Regał z drewna bukowego
  • Regał z drewna bukowego
  • drewniany regał
  • regał z drewna litego

Wykonujemy regały w dowolnych wymiarach

Regały są wykonywane z litego drewna, a ściana tylna to odpowiednio dopasowana sklejka drewniana. Czasami regał nie potrzebuje pleców, to oczywiście też jest możliwe do wykonania.

Regał drewniany to niezastąpiony mebel w pracowni

Możemy zabudować wnękę lub skos i wykorzystać każdą powierzchnię naszego mieszkania i domu, by nadać jej funkcję i użyteczność ale również pamiętamy o formie i wyglądzie, by mebel był ozdobą każdego wnętrza. Projekt takiego regału warto najpierw dokładnie przemyśleć, bowiem najczęściej nie będzie on już przestawiany w inne miejsce. Minimalna głębokość półek na książki to około 25 centymetrów, najlepiej sprawdza się natomiast powierzchnia ok. 28-33 cm. 

Zachęcamy Państwa do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.