Reading
Nie tylko masywne łóżka :)

Nie tylko masywne łóżka :)

Łóżko bukowe

Jako Producent mebli drewnianych tworzymy  meble według indywidualnych projektów, spełniamy życzenia w zakresie mebli wyjątkowych, tworzonych by spełnić specyficzne wymagania klienta. Meble to niemi świadkowie historii Twojego domu, dlatego wybierając projekty do własnego wnętrza warto kierować się indywidualnymi potrzebami oraz własnymi kryteriami estetycznymi. Tworzymy w firmie EDAR wyjątkowe meble z litego drewna, które zachwycają przede wszystkim niepowtarzalnością. Meble tworzone w Edarze doskonale eksponują naturalne piękno drewna, ponieważ inspiracją do powstania tych projektów jest natura i jej niepowtarzalnego urok.

  • Łóżko bukowe

Meble do sypialni z drewna litego

Łóżko do sypialni trudno zastąpić nawet najwygodniejszą sofą czy wersalką. Solidne łóżko drewniane to gwarancja stabilności, komfortu oraz pięknego designu ale przede wszystkim gwarancja spokojnego i komfortowego odpoczynku podczas snu. Postawiliśmy tutaj łóżko na delikatniejszych nóżkach ale to nadal twarde drewno i wystarczająco wytrzymała noga drewniana, by łóżko było stabilne, a jednocześnie nie wyglądało ciężko.

Drewniane meble do sypialni Producent Edar

Tworzymy meble sypialniane według indywidualnych projektów dopasowanych do stylu wnętrza i wymagań jego mieszkańców. W tej sypialni wyjątkowe łóżko bukowe, zaprojektowane na skosowanej nodze, która nadaje łóżku lekkości .