Czytam
Meble do sypialni z drewna buka twardzielowego

Realizacje: Meble do sypialni z drewna buka twardzielowego

masywne łóżko bukowe lite drewno 4

Buk twardzielowy, w jego naturalnym kolorze, zabezpieczony tylko olejowoskiem, wykorzystany tutaj także do obudowania belek nośnych w tej sypialni na poddaszu.
Dwuosobowe masywne łóżko o szerokości materaca 180cm, z grubą nogą i szeroką ramą wokół łóżka, która staje się poręczną półeczką. Zagłówek łóżka to gruba, pełna deska, nachylona pod odpowiednim, wygodnym do oparcia pleców kątem. Łóżko pięknie prezentuje się na tle kamiennej ściany.
Piękne duże szafy z litego drewna dla urozmaicenia aranżacji zostały zaprojektowane dwie różne szafy drewniane. Jedna z dużymi drzwiami przesuwanymi, a druga potrójna szafa z drzwiami uchylnymi, otwieranymi szerokimi uchwytami. Wyposażenie wnętrza szaf dopasowane indywidualnie do preferencji użytkowników. Całość mebli sypialnianych dopełniają dwie komody bukowe z pięcioma pojemnymi szufladami i niewielkie stoliki nocne z obu stron łóżka.

Meble do tej przestronnej sypialni małżeńskiej wykonane z litego drewna buka twardzielowego.

  • szafa drzwi przesuwne bukowa
  • szafa bukowa z oświetleniem
  • meble do sypialni z drewna buka twardzielowego
  • meble do sypialni
  • masywne łóżko bukowe lite drewno
  • masywne łózko bukowe

Na uwagę zasługują przesuwne drzwi, które wprowadzają nas do tej sypialni. Szerokie nie obrobione deski połączone ze szkłem matowym, podkreślają naturalny charakter materiałów użytych do aranżacji tej sypialni.

Wiele elementów mebli do tej sypialni zostało podświetlone, by podkreślić piękny rysunek naturalnego drewna buka twardzielowego.