Czytam
Meble dębowe do salonu

Realizacje: Meble dębowe do salonu

Meble dębowe do salonu 09
Meble bukowe

Dąb nie jest materiałem jednego stylu- określenie „meble dębowe” stanowi tylko o wysokiej jakości mebli wykonanych z tego materiału.

Zamawiając meble dębowe do salonu możemy być pewni, ze meble te posłużą nam prze długie lata. Meble dębowe wpasowują się we wszystkie typy aranżacji.

Prezentowane wnętrze to niewielki salon, do którego aranżacji stworzyliśmy piękne dębowe meble. Zastosowanie przeszkleń i podświetlonych półek tworzy bardzo ciekawy i przyjazny efekt. Najważniejszą rzeczą dla każdego salonu jest jego funkcjonalność. Musi on spełniać podstawowe standardy komfortu oraz, przede wszystkim, oczekiwania jego użytkowników, które są bardzo różne. Tutaj do kompletu witryn i komód drewnianych wykonaliśmy także niewielkie foteliki i poręczny stolik kawowy.

Meble zostały wykonane z naturalnego drewna dębowego , z litych lameli dębowych, wybarwione na interesujący kolor jasno orzechowy.

Zamawiając w naszej firmie meble dębowe do salonu możesz być pewien , że dokonamy wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania.