Czytam
Biała sypialnia

Realizacje: Biała sypialnia

białe meble do sypialni z drewna bukowego
białe meble do sypialni z drewna bukowego

Sypialnia to nasza świątynia ciszy i spokoju. Tutaj wypoczywamy po dniu ciężkiej pracy i szybkim codziennym zagonieniem. Meble drewniane do sypialni w białym kolorze pozwolą podkreślić jej wyjątkowy charakter. Drewno w neutralnych kolorach to niezwykle wdzięczny materiał, który ociepla nawet najbardziej minimalistyczne wnętrza. Decydując się na białe meble do sypialni, możemy poszaleć z kolorami dodatków i ścian. Biel to świetne rozwiązanie, ponieważ w prosty sposób uzyskujemy efekt świeżości. 

  • białe meble do sypialni z drewna bukowego
  • sypialnia z drewna bukowego na biało
  • sypialnia na biało
  • szafka nocna bukowa bielona dwie szufladki
  • szuflady w szafce nocnej
  • szafka nocna bukowa bielona
  • szuflady w szafce nocnej buk bielony

W tej realizacji łóżko jest zabudowane pełną deską do samego dna, dzięki czemu pod materacem tworzy się pojemna skrzynia. Wygodny dostęp do skrzyni można uzyskano stosując stelaż podnoszony na siłownikach gazowych. Takie rozwiązania są bardzo praktyczne w sypialniach, w których nie ma zbyt dużo miejsca.

Prezentowane łóżko wykonane jest z drewna bukowego, wykończone jest transparentnym lakierem w kolorze białym. Rama łóżka to drewno grubości aż 4cm, dzięki czemu łóżko jest masywne i stabilne. Cofnięta skrzynia pod łóżkiem nadaje jego konstrukcji lekkości.

Sypialnia marzeń – spełnij je z nami!

Urządzając sypialnię, warto zdecydować się na takie meble i dodatki, które pomogą Tobie się wyciszyć przed snem. Z tego względu meble z litego drewna sprawdzą się w sypialni najlepiej. Sypialnia powinna być komfortową i bezpieczną przystanią, w której bez problemu odpoczniesz, dlatego warto kupić solidne, wygodne łóżko drewniane. Łóżko to zwykle największy i najbardziej wyeksponowany mebel w sypialni, dlatego warto zwrócić też szczególną uwagę na jego wygląd.