Czytam
Dębowy olbrzymi stół

Realizacje: Dębowy olbrzymi stół

Stół drewniany
Meble dębowe do dużej jadalni stół dębowy

Ten olbrzymi stół jest dowodem na to, że wykonujemy stoły naprawdę w dowolnym wymiarze.

Cztery metry długości plus dwie dostawki po 50cm , to razem stół na pięć metrów.

Blat z drewna grubości 4cm klejonego parkietowo, noga 10x10cm.

Zakładając , że jedna osoba potrzebuje 50cm przy stole – przy tym zmieści się 18 osób.

Życzymy smacznego!!!!

  • Meble dębowe do dużej jadalni
  • jadalnia meble dębowe
  • meble dębowe, stół dębowy masywny i krzesła z drewna debowego

W komplecie krzesła Fran z siedziskiem tapicerowanym Carabu

Stoły drewniane w dowolnych wymiarach

Nasz stół stanowi doskonały przykład naszej zdolności do dostarczania stołów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. W tym przypadku mamy do zaoferowania imponujący, olbrzymi stół o długości czterech metrów, z możliwością rozszerzenia dzięki dwóm dostawkom o dodatkowe 50 cm każda. To nie tylko mebel – to wyraz naszego podejścia do projektowania, które uwzględnia różnorodność i unikalność oczekiwań.

Blat stołu wykonany jest z drewna o imponującej grubości 4 cm, sklejanego parkietowo, co nadaje mu nie tylko solidności, ale także estetyki. Noga stołu, o wymiarach 10×10 cm, dodaje charakteru i stabilności całej konstrukcji. Kombinacja tych elementów sprawia, że stół nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale także spełnia najwyższe standardy funkcjonalności.

Jeśli spojrzymy na wymiary stołu w kontekście wygody użytkowania, możemy liczyć na imponującą liczbę miejsc. Przy założeniu, że jedna osoba potrzebuje około 50 cm przestrzeni przy stole, nasz stół o długości pięciu metrów z łatwością pomieści 18 osób. To znakomite rozwiązanie dla rodzinnych uroczystości, spotkań towarzyskich czy firmowych bankietów.

Życzymy smacznego! Nasz stół dębowy nie tylko zapewni wyjątkową atmosferę podczas posiłków, ale także stanie się sercem każdego spotkania, gdzie goście będą mogli cieszyć się wspólnym czasem przy eleganckim, funkcjonalnym i imponującym stole.