Reading
Meble sypialniane bukowe
sypialniane meble buk bielony
sypialniane meble buk bielony

Meble sypialniane bukowe

Pokazane tutaj meble sypialniane zostały wykonane z drewna bukowego bejcowanego na biało. Kolor biały nie kryjący słoi drewna, tzw bielony. Łóżko Model LK8 z poszerzoną ramą wokół materaca, tworzącą wygodną półeczkę, z wygodnie pochylonym zagłówkiem wzór D , trzy oddzielne poziome dechy. Meble zostały zaprojektowane zgodnie z stylistyką mebli z kolekcji Almera 4cm . Posiadają nóżki w formie sześcianów i czterocentymetrową ramę wokół mebli.

  • Sypialnia z litego drewna bukowego bielonego
  • Sypialnia z litego drewna bukowego bielonego
  • meble sypialniane bukowe bielone
  • komoda rtv biała bukowa w sypialni
  • sypialniane meble buk bielony
  • toaletka w sypialni drewno bukowe kolor bielony

Na uwagę zasługuje ciekawa toaletka z lustrem i szufladkami na kosmetyki oraz wygodnym siedziskiem tapicerowanym. W skład kompletu mebli sypialnianych wchodzą jeszcze szafki nocne z dwiema szufladkami, skrzynia na pościel stojąca przed łóżkiem, komoda RTV pod duży telewizor, oraz pojemna komoda posiadająca cztery szuflady i jedną szafkę z pólkami. Piękne uzupełnienie wyposażenia stanowi duża donica. Wszystkie meble były wykonane na wymiar , dopasowane do wymiarów pomieszczenia i preferencji mieszkańców.

Meble sypialniane Producent Edar

Tworzymy meble sypialniane według indywidualnych projektów dopasowanych do stylu wnętrza i wymagań jego mieszkańców. Taka sypialnia staje się funkcjonalnym i wygodnym miejscem, zapewniającym dobry sen i wypoczynek. Jako producent drewnianych mebli do sypialni dostarczamy naszym klientom rozwiązań, które zmieniają sypialnię w nietuzinkowe miejsce odpoczynku.

Meble drewniane do sypialni to inwestycja na lata!

Największą zaletą mebli drewnianych jest ich wyjątkowa wytrzymałość. Jest to szczególnie ważne w wypadku mebli sypialnianych, a przede wszystkim łóżka. Solidne łóżko to podstawa zdrowego, mocnego snu. Wykonujemy łóżka z twardego drewna o grubości aż 4cm. Wybierając takie meble możesz być pewien, że zachowają swoją formę i właściwości przez dziesiątki lat. Sprzętu nie trzeba wymieniać, więc inwestycja szybko się zwróci. Co więcej, jeden komplet może służyć nawet kilku pokoleniom właścicieli.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
More Stories
dębowy stolik kawowy
Meble dębowe