Czytam
Meble sypialniane bukowe

Realizacje: Meble sypialniane bukowe

sypialniane meble buk bielony
sypialniane meble buk bielony

Pokazane tutaj meble sypialniane zostały wykonane z drewna bukowego bejcowanego na biało. Kolor biały nie kryjący słoi drewna, tzw bielony. Łóżko Model LK8 z poszerzoną ramą wokół materaca, tworzącą wygodną półeczkę, z wygodnie pochylonym zagłówkiem wzór D , trzy oddzielne poziome dechy. Meble zostały zaprojektowane zgodnie z stylistyką mebli z kolekcji Almera 4cm . Posiadają nóżki w formie sześcianów i czterocentymetrową ramę wokół mebli.

  • Sypialnia z litego drewna bukowego bielonego
  • Sypialnia z litego drewna bukowego bielonego
  • meble sypialniane bukowe bielone
  • komoda rtv biała bukowa w sypialni
  • sypialniane meble buk bielony
  • toaletka w sypialni drewno bukowe kolor bielony

Na uwagę zasługuje ciekawa toaletka z lustrem i szufladkami na kosmetyki oraz wygodnym siedziskiem tapicerowanym. W skład kompletu mebli sypialnianych wchodzą jeszcze szafki nocne z dwiema szufladkami, skrzynia na pościel stojąca przed łóżkiem, komoda RTV pod duży telewizor, oraz pojemna komoda posiadająca cztery szuflady i jedną szafkę z pólkami. Piękne uzupełnienie wyposażenia stanowi duża donica. Wszystkie meble były wykonane na wymiar , dopasowane do wymiarów pomieszczenia i preferencji mieszkańców.

Meble sypialniane Producent Edar

Tworzymy meble sypialniane według indywidualnych projektów dopasowanych do stylu wnętrza i wymagań jego mieszkańców. Taka sypialnia staje się funkcjonalnym i wygodnym miejscem, zapewniającym dobry sen i wypoczynek. Jako producent drewnianych mebli do sypialni dostarczamy naszym klientom rozwiązań, które zmieniają sypialnię w nietuzinkowe miejsce odpoczynku.

Meble drewniane do sypialni to inwestycja na lata!

Największą zaletą mebli drewnianych jest ich wyjątkowa wytrzymałość. Jest to szczególnie ważne w wypadku mebli sypialnianych, a przede wszystkim łóżka. Solidne łóżko to podstawa zdrowego, mocnego snu. Wykonujemy łóżka z twardego drewna o grubości aż 4cm. Wybierając takie meble możesz być pewien, że zachowają swoją formę i właściwości przez dziesiątki lat. Sprzętu nie trzeba wymieniać, więc inwestycja szybko się zwróci. Co więcej, jeden komplet może służyć nawet kilku pokoleniom właścicieli.