Czytam
Biblioteka gabinet Prywatne miejsce do pracy :)

Realizacje: Biblioteka gabinet Prywatne miejsce do pracy :)

Biblioteka z drewna bukowego
Biblioteka z drewna bukowego

Piękna drewniana biblioteczka , to marzenie każdego miłośnika czytania książek. Ci, którzy uwielbiają czytać ale i kolekcjonować książki, pragną wyeksponować swoje zbiory i cieszyć się widokiem swoich ulubionych lektur. Piękna biblioteczka drewniana może jednocześnie wspaniale ozdobić aranżowane wnętrze.

Meble do gabinetu z litego drewna bukowego w kolorze LA.

W tym przestronnym gabinecie zaprojektowano meble wykonane z litego drewna bukowego, barwionego na kolor LA ciemno brązowy. Część biblioteki została zamknięta lekko mrożoną szybą, część stanowi otwarty regał. Pod każdym z segmentów znajdują się po trzy głębokie szuflady. To bardzo wysokie pomieszczenie w starym prestiżowym miejscu. Regał biblioteczny mimo swojej ogromnej wielkości nie przytłacza pomieszczenia i stanowi jego spójną całość.

  • Biurko bukowe elegancki tył biurka
  • Biurko bukowe w kolorze LA model Almera
  • Regał, zabudowa z drewna bukowego z głębokimi szufladami
  • owalny stolik kawowy bez oskrzyni
  • Biurko z drewna bukowego z trzema szufladami
  • Biblioteka z drewna bukowego

Biurko drewniane z czterema szufladami i wygodny fotel drewniany Spring to dopełnienie aranżacji tych mebli do gabinetu,

W pomieszczeniu znalazło się także miejsce wypoczynkowe, do którego wykonaliśmy bardzo ciekawy stolik kawowy w owalnym kształcie blatu, bez oskrzyni, o lekkiej nowoczesnej konstrukcji.