Czytam
Biblioteka drewniana

Realizacje: Biblioteka drewniana

meble do biblioteki domowej
meble do biblioteki domowej

Meble gabinetowe zaprojektowane zgodnie z kolekcją mebli drewnianych Gallant. Ciekawe połączenie koloru bielonego drewna bukowego z ciemnymi elementami mebli w kolorze LA. Ozdobnie frezowane boki i blaty mebli oraz cokół wieńczący biblioteczkę nadają meblom stylu i klasy. Także fronty szuflad i drzwi posiadają stylowe frezowania.

Biblioteka, miejsce pracy zaprojektowane by cieszyć!

  • meble do biblioteki domowej
  • zabudowa z drewna do biblioteki domowej
  • zabudowa drewniana gabinetu

Umożliwiamy stworzenie własnej kompozycji mebli gabinetowych od projektu po dobór wybarwień, aż po szerokie możliwości wykończeń.

Prezentowane tutaj  Państwu meble gabinetowe sa kwintesencją wysokiej jakości, pięknego wykonania oraz elegancji. Wykorzystanie do produkcji mebli szlachetnego materiału jakim jest lite drewno przekłada się na ich piękny wygląd i ciepłą atmosferę. Indywidualne projektowanie i wykonanie to gwarancja, że każde biurko do gabinetu, które produkujemy to mebel najwyższej jakości, które z pewnością nada wnętrzu klasy i niepowtarzalnego uroku. Wszystkie drewniane meble z naszej oferty to połączenie zdolności naszych stolarzy z klasycznym lub nowoczesnym wzornictwem oraz dbałością o szczegóły.

Dzięki kompleksowej i fachowej ofercie firmy EDAR klient ma poczucie bezpieczeństwa i swobody użytkowania mebli przez wiele lat.