Czytam
Pudełko z lustekiem
szkatułka z lusterkiem

Pudełko z lusterkiem jest swego rodzaju schowkiem na drobiazgi , cenne pamiątki , kosmetyki . Pudełko posiada przegrody dzięki którym można łatwo posortować rzeczy które pragniemy do niego włożyć . Dzięki wykonaniu różnego kształtu i rodzaju pudełek wykonanych w wysokiej jakości drewna każdy może znaleźć odpowiedni kształt dla siebie i cieszyć się jego wydajności a zarazem efektywnością .  Pudełka mogą być wykonane w wielu wymiarach , co dodaje efektywności . żytku wewnętrznego ale również jego zewnętrzna powierzchnia wprost idealnie komponuje się z otoczeniem . Ich wygląd uwydatni każde miejsce w którym zostanie umieszczenie , w salonie , w pokoju , w sypialni czy w kuchni . Nada pomieszczeniu delikatności i wyrazu elegancji gdyż szyk wnętrza najczęściej uwydatniają detaliczne ozdoby .

  • drewniane pudełko na drobiazgi
  • szkatułka z lusterkiem

Pudełka mogą być wykonane również w kolorze mebli aby jeszcze bardziej podkreślić ich piękno oraz wpasować się w szyk otoczenia w którym się znajdują .

Wymiary:

  • wysokość: 5 cm
  • głębokość: 20 cm
  • szerokość: 20 cm

Pudełka mogą zostać wykonane również z dowolnym zdjęciem jakie posiadamy . Począwszy od kotków i koni kończąc na aniołkach .