Reading
Pudełko 4 przegrody
pudełko z drewna

Pudełko 4 przegrody

Pudełko drewniane z litego drewna wykonane techniką Decoupage. Piękne ilustracje cieszą oko niebanalnym efektem końcowym.

Każdy z nas ma w sobie instynkt zdobywcy. W dzieciństwie chłopcy marzyli o skrzyniach pełnych złota wydobytych z zatopionych statków pirackich, dziewczynki zaś w odmętach zakurzonego strychu siłą wyobraźni stare pudła z ubraniami przemieniały na kufry pełne klejnotów, czy pięknie przyozdobionych sukien. Magia dzieciństwa wciąż tkwi w nas, ponieważ nas ukształtowała. Pudełko z czterema przegrodami może stać się sentymentalnym powrotem. Dlaczego by więc z tego zrezygnować? To niewielkich rozmiarów pudełko przypomni nam dawne czasy, dodatkowo zabezpieczając nasze skarby przed pogubieniem.

Wymiary:

  • Głębokość:  20,00 cm
  • Wysokość:  9,00 cm
  • Szerokość:  20,00 cm

Możliwość wyboru wybarwienia drewna, wykończenia lakierem lub woskiem, rodzaju drewna, a także dowolnych wymiarów według indywidualnego projektu klienta.Pudełka mogą zostać wykonane również z dowolnym zdjęciem jakie posiadamy . Począwszy od kotków i koni kończąc na aniołkach . Ceny pudełek znajdują się na stronie mebledrewnianeedar.pl .

 

More Stories
komoda z litego drewna
Komoda lite drewno