O nas

Kiedy w nocy kładę się spać mówiąc, że stworzyliśmy 

coś wspaniałego…To jest to, co ma dla mnie znaczenie.

-Steve Jobs

Producent mebli EDAR

Producent mebli Edar już od ponad 20 lat zaspokaja gusta najbardziej wymagających klientów w zakresie mebli z litego drewna bukowego i dębowego , a od roku 2013 także z orzecha amerykańskiego. Swoją wiedzę i umiejętności hartowaliśmy, produkując i dostarczając meble do krajów Europy Zachodniej. Od 2005 roku rozpoczęliśmy sprzedaż detaliczną na polskim rynku.
Szczególnie polecamy Państwu stoły drewniane wykonane w całości z litego drewna:
  • bukowego
  • dębowego
  •  orzecha.
Krzesła drewniane we wszystkich wymienionych wcześniej rodzajach drewna, tapicerowane skórą i wieloma materiałami.
Meble z litego drewna do różnego rodzaju pomieszczeń dla wnętrz indywidualnych, jak również do restauracji i hoteli.        
Dbanie o klienta, spełnianie jego marzeń, wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom to u nas standard.

Staramy się wyjść naprzeciw wszystkim Państwa oczekiwaniom

Robimy to z pasją i z najwyższym zaangażowaniem, uwzględniając zmieniające się trendy rynkowe w dziedzinie aranżacji wnętrz.
Dzięki zaangażowaniu dobrze wykwalifikowanych pracowników firmy, dostarczamy terminowo produkty wysokiej jakości oraz utrzymujemy najwyższe standardy obsługi Klientów.
Robimy wszystko, by dzięki naszym projektom Państwa  dom stał się oazą, do której zawsze będziesz chętnie wracał – po długim, męczącym dniu, po pełnej przygód podróży. By dzięki naszym meblom z litego drewna był wyposażony dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.Trudne zadania stanowią naszą motywację do bycia coraz lepszymi w dziedzinie produkcji mebli pięknych i wytrzymałych.To wszystko sprawia, że nasi Klienci otrzymują bogatą ofertę mebli drewnianych, spełniających najbardziej wymagające gusta.O wyjątkowości mebli stworzonych przez producenta mebli EDAR stanowi fakt, że stosujemy jedynie lite drewno. Jest to materiał trwały, stosunkowo łatwy w obróbce, odporny na działanie czynników chemicznych, naturalny i ekologiczny. Co nie mniej istotne, meble wykonane z drewna posiadają duszę i stwarzają w mieszkaniu czy domu niepowtarzalny klimat.Staramy się dopieszczać nasze meble w każdej mierze, dlatego też w EDARZE sami mogą  wybrać Państwo sposób wykończenia powierzchni mebli.

Producent mebli Edar to gwarancja unikalności. 

Oferujemy o wiele więcej niż meble stworzone według standardowych wzorów i wymiarów. Gwarantujemy bowiem unikalność oferowanych Państwu projektów.  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą produkowanych przez nas mebli. W razie pytań służymy pomocą.

Skontaktuj się z nami! Kupuj bezpośrednio u producent mebli!