Czytam
Nowoczesne biurko drewniane

Nowoczesne biurko drewniane

nowoczesne biurko
nowoczesne biurko

Produkujemy wysokiej jakości meble gabinetowe i biurowe z litego drewna dopasowane do potrzeb użytkownika i stylu pomieszczenia. Najważniejszym w biurku jest blat roboczy wykonany z litego drewna. Ciepło i naturalność tego materiału zapewnia miły i długi kontakt rąk i przedramion z tym materiałem.

  • Biurko z litego drewna
  • biurko drewniane
  • nowoczesne biurko
  • nowoczesne biurko

Lekki, nowoczesny, nietuzinkowy projekt biurka komputerowego, przemyślane szczegóły, proste kształty to cechy nowoczesnych mebli drewnianych. Nowoczesne biurko drewniane podniesie prestiż  gabinetu, ale również umili pracę. Ręce nie męczą się tak szybko, wspierając się na ciepłym, naturalnym blacie, tak jak na laminacie czy szkle.

Biurko drewniane nowoczesne powstaje z naturalnych materiałów, które koja zmysły i zapewniają lepsze samopoczucie podczas pracy. To surowce trwałe i starannie wyselekcjonowane. Zabezpieczamy je w taki sposób, by były odporne na działanie czynników zewnętrznych. Klient może zdecydować o dokładnym wyglądzie zamówionego produktu, co sprawia, że nasze biurka z drewna trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Nowoczesne biurka drewniane na zamówienie

Produkujemy biurka według indywidualnych projektów z wielu gatunków drewna. Klient ma możliwość wyboru zarówno odpowiedniego materiału, jak i jego odcienia, kształtu mebla czy dokładnych wymiarów. Pozwala to na idealne dopasowanie biurka do innych sprzętów pojawiających się w aranżacji pomieszczenia. Nasza firma projektuje wszystkie meble drewniane na wymiar, nie tylko te wykorzystywane do wyposażania gabinetów i biur. Stawiamy na ich jakość i trwałość. Drewno jest bowiem surowcem niezwykle wytrzymałym, które zachowuje swoje właściwości i świetny wygląd na nawet kilkadziesiąt lat użytkowania. Po jakimś czasie wystarczy jedynie odnowić powłokę ochronną mebla, by móc cieszyć się nim znacznie dłużej.

Biurko przedstawione na zdjęciu ma wymiary 180×90 wysokość 76 cm. Możemy wykonać je także w innych rozmiarach, w zależności od potrzeb danego klienta. W razie konieczności istnieje też opcja dodania ozdobników, by jeszcze lepiej dopasować gotowy mebel do wyposażenia konkretnego wnętrza. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Wspólnie stworzymy projekt dostoswany do Państwa potrzeb.

Przykładowe ceny

Za biurko z drewna bukowego – cena 4550 zł.

Biurko dębowe – 5500 zł.

Cena za biurko z orzecha amerykańskiego – 9200 zł.

Produkujemy biurka drewniane w dowolnych wymiarach z wielu gatunków drewna.