Reading
Nakładka lateksowa
nakładka lateksowa

Wkład nakładki wykonany został z pianki lateksowej o grubości 3 cm. Pokrowiec obustronnie pikowany włóknem klimatyzującym 150 g/m2, posiada zamek wszyty na całym obwodzie co umożliwia jego łatwe zdjęcie w celu prania. Nakładkę ze względu na znakomite właściwości pianki lateksowej polecamy osobom ze schorzeniami kręgosłupa. Ze względu na bardzo dobrą odporność surowca jakim jest lateks oraz komfort jaki oferuje polecamy hotelom, pensjonatom. Nakładka lateksowa doskonale sprawdza się również w domowym użytku jako materac mający za zadanie np. zmniejszenie twardości aktualnie używanego materaca.

Nie znaleziono jeszcze sposobu na wypranie materaca dlatego idealnym rozwiązaniem są nakładki. Konstrukcja nakładki pozwala na zatrzymanie płynów niepożądanych w materacu, a jednocześnie nie blokuje przepływu powietrza w jego wnętrzu. Do Państwa wyboru należy wersja nakładki oraz jej zawartość.

Cena nakładki zależna jest od jej rozmiarów. W celu zapoznania się z całą ofertą firmy EDAR odnośnie wybranego  produktu należy wejść w link ZAMÓW ONLINE