Krzesła dębowe

Edar to producent krzeseł z wieloletnią tradycją, znany i uznany na rynku krajowym i europejskim. Do produkcji krzeseł wybraliśmy głównie drewno dębowe, z pełną świadomością jego jakości i przydatności do tego celu. Dąb dzięki swoim właściwościom, daje pewność solidności i trwałości konstrukcji, a inwestycja w krzesła dębowe to inwestycja na pokolenia.

Drewno dębowe posiada bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, jest bardzo twarde i ciężkie. Majestatyczne i długowieczne drzewa dębowe nie bez powodu są uznane za symbol siły i mocy. Od wieków drewno pozyskiwane z drzewa dębu, jest wykorzystywane na najbardziej solidne meble. Drewno dębowe oprócz swojej twardości jest także mało podatne na skręcanie, a to znaczy, że praktycznie nie „pracuje”, tzn. nie rozszerza się i nie kurczy. Jego praca jest minimalna. Meble wykonane z tego drewna są bardzo trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Drewno dębowe jest ciężkie, twarde i bardzo wytrzymałe, dlatego bardzo cenione jako materiał na wszelkiego rodzaju elementy wyposażenia wnętrz. Pod względem wytrzymałości przewyższa wszystkie drewna europejskie. Jest ono wprost idealne do produkcji krzeseł drewnianych.

Krzesła dębowe

Drewno dębowe z drewnem bukowym przegrywa tylko ceną. Mimo tego dzięki swojemu pięknemu rysunkowi słoi i trwałości jest bardzo często wybierane przez klientów na krzesła, stoły i inne elementy wyposażenia wnętrz.

Krzesła drewniane 

Jeśli chcesz by twój wybór przyniósł Ci prestiż i został doceniony przez twoje wnuki wybierz krzesła z drewna dębowego.

Oferujemy o wiele więcej niż krzesła drewniane stworzone według standardowych wzorów, to kwintesencja dobrego designu i wygodnego użytkowania. Przez lata pracy dopracowaliśmy nasze wzory krzeseł wręcz do perfekcji. Stawiamy na jakość ale także na wygodę. Przedstawione krzesła drewniane mają tylko Ci pomóc w zamówieniu najbardziej odpowiedniego krzesła do Twojego domu. Krzesła dębowe mogą być wybarwione na wiele pięknych kolorów podkreślających oryginalny rysunek słoi drewna. W wyborze koloru pomogą próbki kolorów, które chętnie wysyłamy pocztą do klientów.

Producent krzeseł dębowych

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistą wizytę w naszym zakładzie w Zembrzycach, gdzie można wypróbować wszystkie modele krzeseł.