Krzesła z litego drewna

EDAR - producent krzeseł z drewna

Oferta producenta mebli drewnianych – firmy EDAR obejmuje szeroki wybór krzeseł do różnego rodzaju pomieszczeń dla wnętrz indywidualnych oraz na potrzeby inwestycyjne – do restauracji i hoteli. Krzesła wykonujemy w czterech rodzajach drewna: dębowe, bukowe, z buku twardzielowego oraz od niedawna z orzecha amerykańskiego
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Krzesła z litego drewna dębowego Spring – Najbardziej ulubionym modelem krzeseł przez naszych Klientów są krzesła z rodziny Spring, dlatego są dostępne we wszystkich rodzajach drewna, które mamy w produkcji.

Poza tym polecamy Państwu krzesła z litego drewna dębowego. Drewno to bowiem charakteryzuje się przepiękną fakturą słoi oraz dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne.

Stosujemy różnego rodzaju powierzchnie wykończeniowe takie jak pokrycia lakierowane, olejowe oraz woskowane w wielu kolorach. Używamy najwyższej jakości materiałów do wykończenia naszych krzeseł. Oferujemy także bogaty wybór kolorów i rodzajów materiałów tapicerskich.
Tapicerowane krzesła drewniane to nasza specjalność
Krzesła tapicerujemy skórą oraz wieloma materiałami. Do krzeseł z drewnianym siedziskiem oferujemy poduszki dopasowane kształtem do każdego modelu krzesła. Poduszki na krzesła mogą być uszyte z wielu materiałów lub skóry czy eko-skóry, mogą być dwustronne, wiązane lub na rzepy – szeroki wybór pozostawiamy klientom.
By pomóc w wyborze, chętnie wysyłamy próbniki kolorów. Zapoznaj się z cennikiem krzeseł!

.
Zobacz nasze poradniki: