Komody z drewna – klasyczne i nowoczesne

Prezentujemy Państwu bogatą ofertę drewnianych komód, które z powodzeniem mogą znaleźć się zarówno w salonie jak i w sypialni. Produkty przedstawione w tej kategorii to oczywiście tylko fragment możliwych kombinacji produkowanych komód drewnianych.
Pragniemy przypomnieć, ze każdy mebel jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb klientów, zarówno pod względem wymiarów jak i kształtu, czy rozmieszczenia półek.
Większość przedstawionych tutaj mebli jest wykonanych w bardzo prostym nowoczesnym stylu. Meble często nie posiadają nawet uchwytów, a szuflady i szafki same się cicho domykają. Nie oznacza to jednak, że nie możemy wykonać mebli bogato zdobionych, ozdobnie frezowanych, czy posiadających uchwyty. Tą decyzję pozostawiamy naszym klientom.
Szczególnie polecamy Państwu komody dębowe. Drewno to bowiem charakteryzuje się przepiękną fakturą słoi oraz dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne. Wykonujemy także komody z drewna bukowego a od roku 2013 istnieje również możliwość wykonania komód z orzecha amerykańskiego. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych komód drewnianych oraz do składanie zapytań telefonicznie lub mailowo, chętnie pomożemy w wyborze, narysujemy projekt i wycenimy mebel.

Zobacz nasze poradniki: